Fantastico De Luxe...

Daten

Member
Здравейте.
Искам да попитам дали някой в този форум си има понятие от Фантастико и ако е така нека ме намери в скайп да ми помогне с един проблем.
Скайпа ми е : Sentenello

П.С. Това е брат ми, но нека намери него. :)
 
Всичко е елемтарно с това фантастико няма какво да объркаш задаи въпроса тук килкваш на каквото искаш да инсталираш въвеждаш юзер и парола помпаш се на некст и си ок ако дава еророр че я има някоя директория я триеш от фаил мениджъра и пак по същата процедура други грешки не ми е давало ако дава пишеш на съпорта на хостинга
 
От: Fantastico De Luxe...

Всъщност това нещо "фантастико" не е нищо особено, ново и необикновенно.
Това са стандартните инсталационни пакети, който повечето хостинг компании. Сещаш се!

Както казва coolice, няма нищо особено. За някои даже не е нужно да си създаваш предварително бази и юзърнейми. Креатват се в момента на инсталацията!



п.с. хаха зарибявка си е тоя болд
 
От: Fantastico De Luxe...

Coolice още със първият си отговор ми помогна достатъчно, става въпрос за файл мениджъра, до сега не можех да намеря този фаил които се повтаря и да го изитрия, ама ще го оправя днес.
 
най-често прави проблем с имагес директорията и през фтп може да триеш хрумна ми че етова защото можеби е единствения проблем които прави.... :) блъскал съм си глава и аз някога :)
 

Горе