Fast Sellout: Линк, пр4, БГ, туризъм, цена 24.99 лв за линк за 12 м. или 39лв за 24.

tanipo

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
16   0   0
Сайтчето е на БГ, на тема туризъм, линковете се продават на тази ниска цена защото сайтчето почти няма трафик. Линковете могат да се подставят в сайтуайд уиджет в дясна колона, като ще има текст и линк ( като Гугъл реклама ).

Давам ги само за 12 месеца. Може и за 24 месеца на цена 39лв за линк.

Максимално изходящи от home page до 10 линка.

Свободните позиции са ограничени.

Чудесна възможност да линкнете бюджетно ваш туристически сайт.
 
От: Fast Sellout: Линк, пр4, БГ, туризъм, цена 24.99 лв за линк за 12 м. или 39лв за

Защо само за 12 месеца минимум ги продаваш? За мен това е малко неправилно или излишно. Тази практика според мен е приложима за сайтове, които мислиш да не поддържаш, а аз не искам да плащам, ако ПР-ът спадне. Ако сайтът ще се поддържа, то за теб е по-офертно да продаваш за 1 до 3 месеца, защото при евентуално повишение на ПР-а ще можеш да повишиш и цената. Моля, покажете ми правилната гледна точка, ако не съм прав.
 
От: Fast Sellout: Линк, пр4, БГ, туризъм, цена 24.99 лв за линк за 12 м. или 39лв за

Това не е някаква тактика приятелю. Сайта си има реален ПР, който иска може да се възползва. На мен не ми дреме за приходите от продажба на линкове и да продавам линк на месец, два, седмица и.т.н. означава занимавка, да попълвам таблици с нови клиенти, да пускам обяви и.т.н.,просто не ми е на сметка. Освен това като меня линковете постоянно Г ще се светне за какво иде реч. Винаги продавам линковете си за 12 месеца, имам клиенти от този форум, които ще потвърдят, че съм коректен защото работим вече 3-4 години с някои от тях и хората си подновяват линковете редовно. Те също са заети хора и да си подновяват линкове на 1-3 месеца за тях също е трудоемко и безмислено защото това са и хора с по-високи доходи и по-скъпо време.

Аз имам две основни правила и няколко плюса

1. Ако падне ПР-а държа линковете докато ПР-а се качи и не минат 12 месеца при пр-а който продавам, тоест не само няма риск ами има и бонус ако падне пр-а

2. Държа линковете повече отколкото са платили защото често забравям или не ми се занимава и като се присетя им пращам по някой мейл да подновяват или пускам нова обява


Плюса ми е 5г. в този форум и репутацията, която съм си изградил за това време в работата ми с хората.

Бтв колкото и чудно да звучи имам и клиенти купуващи за 24 месеца и то едни от най-изявените потребители на този форум. Хората ми вярват и разчитат на мен.

Надявам се това отговаря на въпроса ти и малко неуместното ти включване в темата ми. :)
 
От: Fast Sellout: Линк, пр4, БГ, туризъм, цена 24.99 лв за линк за 12 м. или 39лв за

Не ме разбирай погрешно, няма никакви лоши намерения във включването ми. Даже последният ми абзац от горния пост общо взето показва от какъв характер е включването ми. Явно причината е в това, че още съм нов в тази сфера и може би не ценя толкова времето си, а и определено не изкарвам такива пари, че да ми е прекалено трудоемко да обновявам линк данните си. Благодаря ти за пояснението и успех в продажбата!
 
От: Fast Sellout: Линк, пр4, БГ, туризъм, цена 24.99 лв за линк за 12 м. или 39лв за

Разбрах, че не си злонамерен, няма проблем, последното за "неуместното включване" беше казано добродушно :).
 
От: Fast Sellout: Линк, пр4, БГ, туризъм, цена 24.99 лв за линк за 12 м. или 39лв за

Имам още 4 линкчета, някой ако има мерак, да се обажда.
 
От: Fast Sellout: Линк, пр4, БГ, туризъм, цена 24.99 лв за линк за 12 м. или 39лв за

Още 3 линчета свободни
 
От: Fast Sellout: Линк, пр4, БГ, туризъм, цена 24.99 лв за линк за 12 м. или 39лв за

Още 2 свободни
 
От: Fast Sellout: Линк, пр4, БГ, туризъм, цена 24.99 лв за линк за 12 м. или 39лв за

Който вземе линчетата за 12 месеца и 2те получава 10лв отстъпка = 40лв общо, който ги вземе за 24 месеца получава 20 отстъпка = 60лв общо
 
От: Fast Sellout: Линк, пр4, БГ, туризъм, цена 24.99 лв за линк за 12 м. или 39лв за

Само още едно линкче ми остана за 2012 г,. пишете ако има желаещи.
 
От: Fast Sellout: Линк, пр4, БГ, туризъм, цена 24.99 лв за линк за 12 м. или 39лв за

Офертата е изчерпана за 2012 :)
 

Горе