Fatal Error

JimBo

Member
Здравейте колеги,
Разглеждах форума за подобен проблем, но не можах да намеря. Намирам само в чужди форуми, но нещо ми убягва затова правя нова тема. Ако има подобна и не съм я видял се извинявам!
Проблема е следният. Схемата е малко развален телефон, но ситуацията е следната.Един приятел (Х) е решил да си прави е-магазин. И е помолил негов приятел (У) да му го направи, за без пари в свободното време. Човека (У) е решил, че със wordpress е най-лесно и го е почнал. Докато един ден е слагал нещо, вероятно плъгини и в един момент се е -> :shock: . И сега не може да си влезе в административния панел. И че момчето (Х) е изпищяло и се обърна към мене за помощ. Ама това е все едно човек който се занимава със слагане на инжекции да го накарат да направи мозъчна трансплантация. Затова се обръщам към Вас, за някаква ориентировъчна помощ.

Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 122880 bytes) in /home/printmyp/public_html/sf/wp-admin/includes/class-wp-screen.php on line 898

При опит да му вляза в административния панел това е грешката. Човека (У) не е правил backup на сайта. ...
Ам... Благодаря Ви и се надявам на малко ориентировъчни съвети...
 
От: Fatal Error

Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 122880 bytes) in /home/printmyp/public_html/sf/wp-admin/includes/class-wp-screen.php on line 898
не знам какъв е проблема, но помоли хостинга да ти увеличат паметта, пусни им грешката те знаят какво да направят.
 
От: Fatal Error

Здравей.
1. Пробвай да вдигнеш лимита на паметта. Поне 256 мб Това принципно е лошо решение, понеже не лекуваш проблема а симптома.
https://docs.woothemes.com/document/increasing-the-wordpress-memory-limit/
2. Без точна версия на ВП е трудно да се каже какво има наред 898 в class-wp-screen.php При мене е затварящ "див" и на дали той яде паметта.
Най-добре не се мъчи а пусни една обява в съответният раздел на форума.
Поздрави.
 
От: Fatal Error

Благодаря Ви за бързите отговори и за отделеното време!

До колкото разбрах от неговият приятел (Х), на този хостинг е пуснал няколко домейна. Желая Ви лек уикенд!

п.с. cubesmeric , ще го пратя на човека да се оправя. Благодаря Ви!
п.с. JohnieBGN по-сложно е...

Наистина съм Ви много признателен!
 

Горе