FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

При мен се стабилизира донякъде, но общо взето рийча е повече от двойно по-малък.
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Слаба работа... единствено видео клиповете се класират горе-долу добре... снимките ужас, постовете също :X
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

И снимките не са чак толкова зле, но от тях файда няма...
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

при мен е много зле......
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Ясно е, че нещата отиват натам - 0% рийч. Да не са луди да изпускат пари. Ще стане: Правиш си страница и който я хареса да си минава от време на време и да вижда к'во си пуснал. Както всяка инет страница.
Само дето се преебах да купя линк реклама в страница и още не съм я ползвал, ама здраве да е.
 
  • Like
Реакции: Kogo
От: Re: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Приемете факта.. Тва беше.. пълен кенеф е всичко.. :lol:

Най-вероятно, да... Но според мен има още шанс да ги върнат...
 
От: Re: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Най-вероятно, да... Но според мен има още шанс да ги върнат...


Някой по темите беше дал, че ще залагат на повече линкове в НюзФийда и така, но като гледам....

Имам една полумъртва страница със 100к. Като й пуснах платен линк и колко харесвания получи само...
 
От: Re: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Някой по темите беше дал, че ще залагат на повече линкове в НюзФийда и така, но като гледам....

Имам една полумъртва страница със 100к. Като й пуснах платен линк и колко харесвания получи само...
За каква сума пусна платената реклама и колко харесвания получи платения пост? И по-важното - колко рийч? А какво ще рече в конкретния случай, че страницата ти е полумъртва?
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Не знам за вас, ама аз с 7к 50-60 виждания, преди под 300 не бяха...
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Не съм чел целия пост, но идеята на фб е ясна! Искаш посещения за твоя сайт .... плати си. Както се получиха теслите с гоогле, така е и сега с фасебоок безплатните посещения умряха остават ти там няколко мизерни посетителя и това е... да е жив и здрав пазарния свят.
Отделно от това, които си плаща за реклама ще плаща повече. Вече при 6 евро цента рекламата тръгва ама мъчително, за сравнение преди 2 седмици спокойно си вървеше на 4 евро цента ...

И цялата история се прикри под това искаме по-качествено съдържание :). Хайде да видим сега как ще стават протестите като вече масовите снимки и съобщения все по-трудно ще обиколят фасебоок :)
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Колкото и да са намалили видимостта, отново се генерира много повече трафик, отколкото който и да е друг сайт....
 
От: Re: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

За каква сума пусна платената реклама и колко харесвания получи платения пост? И по-важното - колко рийч? А какво ще рече в конкретния случай, че страницата ти е полумъртва?


Значи, че не е активна и има 20 говорения. Зависи от аудиторията пред която Boost-нах.
Ако беше за UK,USA и за хора от страницата между 4-5к щях да достигна. Аз пуснах за хора, които не са харесали страницата от балкански държави + Индия и направи над 11к рийч, а самият линк е малко скучен, направи 20тина лайка.

Това говоря за $5.

Мисля, че ако се направи за БГ с таргет за новини ще направи между 3-9к рийч за ден за същата цена.
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Някой може ли да ми обясни следното: преди 2 дена направих подсилване на публикация за 5$, само мъже, само за България. Обещания рийч беше между 6000 и 11000. Днес, два дена по късно общия рийч е 1935, от които 1603 платен. Колко още да ги чакам? Вобще още има ли какво да се чака? Ако няма - за какво плащам? Обещават едно, става друго...
Моля дайте мнение, че за първи път плащам на Фейсбук и нещо съм лееекинко разочарован :)
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Някой може ли да ми обясни следното: преди 2 дена направих подсилване на публикация за 5$, само мъже, само за България. Обещания рийч беше между 6000 и 11000. Днес, два дена по късно общия рийч е 1935, от които 1603 платен. Колко още да ги чакам? Вобще още има ли какво да се чака? Ако няма - за какво плащам? Обещават едно, става друго...
Моля дайте мнение, че за първи път плащам на Фейсбук и нещо съм лееекинко разочарован :)



Виж си поста вдясно има колко от бюджета ти е изразходен.
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Зависи от страницата и колко добре е поддържана.
Съжалявам че махнаха анкетите. Те правиха най-голям риич, обикновенно 3 пъти повече от хубава с снимка с прихващащ текст.
А в момента най-голям риич прави като смените cover снимката.
 

Горе