FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

От: От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Ако говориш за страниците,онлайн магазините също са засегнати,защото ако една публикация е правила 10 единици посещенията, а сега прави 1 единица,шансът за продажба е с 10 пъти по-нисък.Мисля,че ме разбра :) Затова всички са засегнати,лошото е не само,че отрязаха всичко,ами и продължават да режат.Наистина е много неприятно това,което направи Facebook,тъй като по този начин убиха една пазарна ниша по целия свят,не само тук...

Ако не плащаш - нямаш рийч и това е. Познавам хора които за месец кешират 10+ хилки САМО за реклама. И Фейса имат смисъл от такива клиенти отколкото разни младежи дето "развиват" страници или "добавят" лайкове.

Аз също мисля че малко позакъсняха със тази промяна.
 
От: От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Ако не плащаш - нямаш рийч и това е. Познавам хора които за месец кешират 10+ хилки САМО за реклама.
Браво! Дай ги насам тези хора да им врътнем и малко офлайн реклама! :wink: С тези бюджети... мале, малее:rolleyes:
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

За 5 гущера толкоз

8 New Likes
25 Говорят за това
8 058 Weekly Total Reach
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Абе хора само аз ли се радвам на добър трафик :) Фейсбук нищо не са направили относно рийча, просто фейсбук се напълни със най-различни страници и всеки втори да не кажа всеки потребител във фейсбук има по над 50 100 харесани страници. Е вие как мислите всяка една като сподели по една снимка как този потребител наречен 1 :Д ще може да види вашата публикация? И как според вас фейсбук може да ви помогне в този момент? Мяуууууу 15к страница по 200к рийч :p
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Не бях поствал в една страница с около 10к от три месца преди няколко дни пуснах един пост и гледам са я гледали стотина човека - преди като съм публикувал по често я виждаха около 1000-2000 - явно страниците ще останат само за украса
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

това е както казах не от зукарбарг или от гошо а просто всеки втори има страница и споделя глупости и всеки потребител в фейса има по 100 страници харесани и като тръгне да преглежда стената си гледа гледа 5 10 мин и накрая половината и повече публикации си останат в тъмнината :) а да се похваля 10к страница , клип достигна 200к рийч , и нямам снимка под 4к рийч , някои достигат 15к , просто трябва да се подберат потребителите които нямат по 100 харесани страници това е. Успех на всички желая, дано съм помогнал :)
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

това е както казах не от зукарбарг или от гошо а просто всеки втори има страница и споделя глупости и всеки потребител в фейса има по 100 страници харесани и като тръгне да преглежда стената си гледа гледа 5 10 мин и накрая половината и повече публикации си останат в тъмнината :) а да се похваля 10к страница , клип достигна 200к рийч , и нямам снимка под 4к рийч , някои достигат 15к , просто трябва да се подберат потребителите които нямат по 100 харесани страници това е. Успех на всички желая, дано съм помогнал :)

Не. не си помогнал, защото говориш пълни простотии.... Теорията ти е толкова куца, че няма накъде повече. 200к рийч може да достигне един пост на 200к:) Това, че ти се е случило веднъж не значи, че ще ти се случи отново. Просто си имал късмет поста ти да стане вирал и това е, не че си някъв мега добър с фейсбука. Къде къде профита с десетките милиони фенове се оплакват, че не са добре работите, ти със 10 000 страничка доде да обясниш, че не ги можем работите... айде по полека:wink:
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Биааро, пратете ми ЛС с линк на вашият фб профил, бих желал да ве направя инспектор да хвърлите едно око и след това желая да се върнете пак тук и да коментирате. Поздрави!
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Аз си мисля че този път пренатегнаха пружината и скоро ще го отчетат като грешка и ще върнат някакво междинно положение - Истината е че публикуването на линкове им яде от рекламната баница - Сега те почти пресичат платените публикации но скоро това ще им се върне като бумеранг - Постванията ще намалеят - Създаването на страници вече няма да е модерно и ръста на нови потребители и страници рязко ще падне - Точно това последното има хора които много внимателно го следят и неизменно ще им се отрази на борсовата цена и ще бъдат принудени да разхлабят примката.

Сега просто пробват да видят до колко може да понесе пазара
 
  • Like
Реакции: Kogo
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Биааро, пратете ми ЛС с линк на вашият фб профил, бих желал да ве направя инспектор да хвърлите едно око и след това желая да се върнете пак тук и да коментирате. Поздрави!

Няма нужда да ми доказваш нищо, не съм казал че лъжеш, напротив, знам че е възможно. Но при определени условия....
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Не просто искам да видиш че няма клип под 40к рийч и снимка под 4к.
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Не просто искам да видиш че няма клип под 40к рийч и снимка под 4к.
Това е вирусен ефект приятел, по някое време ще секне :)
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Предприема4 да предположим че е вярно това което казваш - Какво точно предлагаш от страница със 100к да изтриеме 85к та да ги добутаме само качествени ???

и каква файда като ги постигаш тези резултати утре ако направиш нова страница гаранция ли е че ще постигаш същите резултати и как точно ще си избиеш парите за труда след като заради ниският рич хората спрат въобще да рекламират щото знаят че вече няма файда???
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Не просто искам да видиш че няма клип под 40к рийч и снимка под 4к.


Еми страницата е активна, но за тая тематика си е напълно нормално, не е нещо невероятно. Пробвал ли си с друга страница, на друга тема да постигнеш същите резултати? И колко пари изкара от тая страница последните три месеца?
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Предприема4 да предположим че е вярно това което казваш - Какво точно предлагаш от страница със 100к да изтриеме 85к та да ги добутаме само качествени ???

и каква файда като ги постигаш тези резултати утре ако направиш нова страница гаранция ли е че ще постигаш същите резултати и как точно ще си избиеш парите за труда след като заради ниският рич хората спрат въобще да рекламират щото знаят че вече няма файда???

Хората масово незнаят как се прави страница, те рекламират в други страници във фб, разни лайкджак и после искат резултат има първите дни после секва и някой им е виновен, не е така, знаеш ли какво, пробвай да направиш профил с 5000 приятели, но тези приятели да са с по максимум 2,3 харесани страници и с колкото се може по-малко приятели. Тогава знаеш ли какъв ще е резултатът когато я направиш в страница? Споделяш и почти няма да имаш пост с рийч по-малък от феновете на страницата, и разбира се страницата трябва да е такава тематика подходяща за приятелитети, не памперси за 5000 мъже примерно. И аз ти казвам че страница с 5000 ще правиш по 500 лайк минимум на всеки пост и ще видиш че всичко е възможно но с малко повече труд и без оправдания.
 
От: От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Еми страницата е активна, но за тая тематика си е напълно нормално, не е нещо невероятно. Пробвал ли си с друга страница, на друга тема да постигнеш същите резултати? И колко пари изкара от тая страница последните три месеца?

Ами в тази страница не е спамено абсолютно нищо освен публикуването на снимки, ще започна да работя едва след като достигна 100к рийч минимум на пост.
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Лекинко си противоречиш - Тия ти приказки са като на Мат Кътс приказките как ако слушкаш и папкаш и ще се класираш в серпа - Първо отвори си телефона и виж в телефонният ти указател колко телефона имаш - Рядко повече от 300 което от своя страна означава че за да добуташ до 5000к трябва да ги набираш по някакъв начин и освен това трябва да са само качествени - Как точно че не мога да се сетя

И цялата мъка защо - за да получаваш рич 5000 еми по добре си плати да ти напълнят страницата на 50к и си публикувай - дори и резултатите да са по слаби не е болка за умирачка
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Спирам да говоря по тази тема, казах достатъчно.
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Не караме никой на сила да говори - То от вътре си ги кара хората - дойдат пофалят се анонимно за начесване на егото и си бегат - то за това са правени форумите
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Аз си мисля че този път пренатегнаха пружината и скоро ще го отчетат като грешка и ще върнат някакво междинно положение - Истината е че публикуването на линкове им яде от рекламната баница - Сега те почти пресичат платените публикации но скоро това ще им се върне като бумеранг - Постванията ще намалеят - Създаването на страници вече няма да е модерно и ръста на нови потребители и страници рязко ще падне - Точно това последното има хора които много внимателно го следят и неизменно ще им се отрази на борсовата цена и ще бъдат принудени да разхлабят примката.

Сега просто пробват да видят до колко може да понесе пазара
Акциите им скочиха двойно,с това Зукърбърг стана най-бързо забогатяващият милиардер.Твърде много хора започнаха да пускат платена реклама,а профита от това със сигурност е в пъти повече от преди,когато разчитаха всички на фейсбук трафик.Имайте предвид,че хората във Facebook хич не са глупави и не си правят ей така експерименти,въпреки всичко,в момента пак цените им на клик са по-ниски отколкото в Гугъл :)
 

Горе