FB приложение за автоматично публикуване

onegeorgiev

Member
Здравейте! Търся Facebook приложение за страници, с което да кача снимка и да задам дата и час, в който снимката да се публикува в страницата, която съм избрал. Вече изпробвах няколко подобни приложения, като например: Post Planner, PostCron, но не ми допаднаха, поради това, че имат ограничения (можем да качваш до определен брой снимки, на които да задаваш дата и час на качване), а аз искам нещо друго. :( Някакви предложения? :)
 
От: FB приложение за автоматично публикуване

Малко да спамна. Дали има такова чудо за профили?
 
От: FB приложение за автоматично публикуване

Преди използвах това - https://apps.facebook.com/postplanner/ . Не гарантирам, че работи още. Успех
 
От: FB приложение за автоматично публикуване

Колегата е писал, че го е пробвал и това, но имало ограничения до определен брой постове на ден вероятно. Ограниченията са само за безплатните версии :)
 
От: FB приложение за автоматично публикуване

Тогава използвайте hootsuite.com ... аз работя с него. Ако управлявате една страница... няма ограничение в постовете. Ако искате нещо повечко - ето ценовата листа - https://hootsuite.com/plans . Достатъчно евтино е.
 
От: FB приложение за автоматично публикуване

За снимки това е номер едно http://www.postcron.com до колкото си спомням безплатната версия позволяваше около 10 поста
 
От: FB приложение за автоматично публикуване

Не мога да разбера що се занимавате с глупости и търсите приложения.. ФБ си има вграден shedule, където си задавате кога и какво да публикува - снимки, линкове, каквото ви е кеф. Може при вас да няма, знам ли. Поне тоя фейсбук, който аз ползвам имам такова нещо.
 
От: FB приложение за автоматично публикуване

Не мога да разбера що се занимавате с глупости и търсите приложения.. ФБ си има вграден shedule, където си задавате кога и какво да публикува - снимки, линкове, каквото ви е кеф. Може при вас да няма, знам ли. Поне тоя фейсбук, който аз ползвам имам такова нещо.

Сега не знам как е, но преди като го бях ползвал искаше 10 минути да се чака след всеки зареден пост. Представи си искаш да си направиш 7,8 поста за цял ден. Това означава 80 минути ... сега може и да са го оправили, някой които го е ползвал скоро да каже
 
От: FB приложение за автоматично публикуване

Ами аз добавям 5-6 и няма проблем с никакво изчакване, приема си ги веднага. Блокира ми браузъра, заради някакъв фб скрипт за кратко, но то е защото е слаб компютъра и имам малко рам.
 
От: От: FB приложение за автоматично публикуване

Сега не знам как е, но преди като го бях ползвал искаше 10 минути да се чака след всеки зареден пост. Представи си искаш да си направиш 7,8 поста за цял ден. Това означава 80 минути ... сега може и да са го оправили, някой които го е ползвал скоро да каже


Колегата също го е казал по-горе, аз задавм по 7-8 поста един след друг и нямам никакъв проблем до момента. Това го правя от месец може би 2 . :)
 
От: FB приложение за автоматично публикуване

Значи и аз ще го ползвам вече. До сега посткрон ползвах.
 

Горе