fbmanager.info - wtf?

Здравейте,
Вчера реших да пробва услугата предлагана от въпросния сайт. 19,90 лв. и си готов. Доста трудно се ориентирах какво точно се случва, общи условия - два реда. Как работи? - горе-долу описано, имам забележки. Пуснах вчера и днес два рекламни поста. Трафик - 0 от 1 500 000 . Изчаквам още да видим.

За да може да администрираш страница във Facebok трябва да се закчиш през app на fbmanager.info.

Разцъквайки днес моя личен профил във фейсбук разбирам, че съм харесал страница и още 5 мои приятеля съшо я харесват. 100% съм сигурен, че не съм лайквал такава страница.

Питането ми е - 20 лева на вятъра или 20 лв за рекламни постове + харесвания на страници, които публикациии водят към сайт питащ ме за 18+ и после ви е ясно какво се случва.
 
От: fbmanager.info - wtf?

Аз пък влезнах аз в един сайт - google.com, след това отворих още 100 сайта, накрая се оказа че съм хванал вирус - мамка им на тези от google.com!! След време установих, че 5 мои приятели също са хванали същия вирус, мамка му на този сайт google.com :)

Бъркотията е пълна, като не сте наясно с някои неща - прочетете, прочетете, после помислете и пак прочетете, после се изказвайте по въпроса :)
 
От: fbmanager.info - wtf?

С кое не сме на ясно колега, това е услуга която даже тук е рекламирана, а примера ти с гугъл е меко казано смешен.
 
От: fbmanager.info - wtf?

Аз работя с fbmanager вече почти месец и съм доволен. В последната седмица fb оряза много публикациите + почивните дни и това води до малък трафик. Момчетата се стараят да оправят винаги проблемите и са отзивчиви на всякакви въпроси, така че може да им се има доверие.
 
От: fbmanager.info - wtf?

Това е отговор, благодаря ти. А даването на достъп до фейсбук чрез апликацията има ли нещо общо с страниците които уж съм харесал?
 
От: fbmanager.info - wtf?

Не. Хората са достатъчно сериозни, за да трупат 5-6 лайка от апликацията :) Ползвай мениджъра спокойно
 
От: fbmanager.info - wtf?

Все пак ми е страннно, че нямам нито един посетител от рекламен пост, който нарочно съм избрал да не е посещаван.
 
От: fbmanager.info - wtf?

Разбирам учудването ти. Собствениците на системата да изкажат мнение, аз съм просто клиент :)
 
От: fbmanager.info - wtf?

Аз модерирам ФБ страници от 2 години и смея да твърдя, че "няколко часа" на месец или чрез външен софт не е качествено управление.

Причините:
- Да следим ангажираността - кое се допада и кое не, било и за рекламен пост.
- Всеки ден се отразяват събития- напр. спортни, успехи и други според типа страница(не може да се настрои предварително нещо, което ще стане след 3 дни)
- Изображенията са персонализирани за конкретната страница - работа с Фотошоп.
- Най-малкото да направим закачка за времето - яка жега или студ - как ще стане 2 седмици по-рано.
- Да отговаряме своевременно на запитвания, въпроси, мнения. Да благодарим или да изясним дадем проблем.

Имам наблюдения само върху http://hootsuite.com и преди се говореше(още преди ФБ да дават инфо всеки пост до колко човека достига), че всеки външен софт достига до по-малко потребител.
Това е моят начин и засега работи перфектно :)
 
От: fbmanager.info - wtf?

Аз реших да го пробвам заради рекламния пост, 30 дена по един пост за 20 лв, мисля че е добра цена, не съм мислил да си администрирам страницата си през него защото имам едн страница и няма смисъл , нито пък разчитам на "голямата база постове, снимки и т.н." които изобщо не виждам.
 
От: fbmanager.info - wtf?

Аз реших да го пробвам заради рекламния пост, 30 дена по един пост за 20 лв, мисля че е добра цена, не съм мислил да си администрирам страницата си през него защото имам една страница и няма смисъл , нито пък разчитам на "голямата база постове, снимки и т.н." които изобщо не виждам.
1. Рекламния пост се публикува всеки ден, НО статистиката за него идва от Фейсбук - понякога идва, понякога не, понякога със закъснени и т.н. - не зависи от нас. Всеки един от ползващите услугата би трябвало да е наясно с това (доста се убедиха в това като им пратих линк (линкове) към страниците където е техния пост).
И друго - рекламния пост може да бъде единствено към някакво съдържание във Фейсбук. НЕ МОЖЕ да бъде линк към външен сайт... надявам се да си го видял...
2. Следващия път когато решиш да "питаш" не тръгвай по този заядлив начин, ако искаш наистина да ти бъдем полезни... Или за теб беше важно да се заядеш.... съдейки по заглавието на темата...
....
Айде със здраве!
 
От: fbmanager.info - wtf?

Това,че си лайкнал някоя страница мога да ти гарантирам че няма връзка с fbmanager-a.
С него нямат за цел да си набавят лайкове.
Пускай си рекламните публикации, настрой го да ти качва забавни снимки на 30мин и след няколко дни ще разбереш
какво получаваш за тия 20лв.
Аз също го ползвам и съм много доволен.
 
От: fbmanager.info - wtf?

Мухлизин или както ти е ника

1. Не искам статистика от теб или приложението ти. Имам си аналитикс и в него показва, че нямам влизане в въпросната публикация.
2. Рекламния пост ми е ясен.
3. Следвашия път когато реша да питам ще по начин, по който аз реша. Ти си в правото си да отговаряш или не.
4. Нищо не каза за лайковете на страници които съм направил, точно след като съм дал достъп до приложението ти.
5. Не съм искал да се заяждам, а да си задам въпроса, защото от доста време чета тук, просто сега имам проблем с твоето приложение.
6. WTF - WELCOME TO FACEBOOK

Със здраве
 
От: fbmanager.info - wtf?

Имам наблюдения само върху http://hootsuite.com ...., че всеки външен софт достига до по-малко потребител.

Абсолютно вярно, при публикуване през hootsuite, поста достига до по-малка аудитория.

В червено са постове публикувани през hootsuite

attachment.php
 

Прикачени файлове

  • hootsuite.jpg
    hootsuite.jpg
    28.8 KB · Преглеждания: 119
От: fbmanager.info - wtf?

3. Следвашия път когато реша да питам ще по начин, по който аз реша. Ти си в правото си да отговаряш или не.

Да, прав си....
Сайта има форма за контакт - ако имаш конкретни въпроси или проблеми пиши там, посочи кой е профила ти, линковете и прочие, и ще ти отговоря подобаващо....

4. Нищо не каза за лайковете на страници които съм направил, точно след като съм дал достъп до приложението ти.

Колкото до лайковете..... :lol: :lol: :lol:
 
От: fbmanager.info - wtf?

Защо се смееш, ти не би ли се усъмнил, още повече че линковете които ми се появяват на стената от твоето кодче за събиране на лайкове.
 
От: fbmanager.info - wtf?

Защо се смееш, ти не би ли се усъмнил, още повече че линковете които ми се появяват на стената от твоето кодче за събиране на лайкове.
Т'ва е все едно да се логна в някой сайт, чрез Фб и после да го обвиня в същия "грях"..... Как няма да се смея :)
 
От: fbmanager.info - wtf?

С това отношение няма да имаш успех в живота
Мухлизин или както ти е ника

1. Не искам статистика от теб или приложението ти. Имам си аналитикс и в него показва, че нямам влизане в въпросната публикация.
2. Рекламния пост ми е ясен.
3. Следвашия път когато реша да питам ще по начин, по който аз реша. Ти си в правото си да отговаряш или не.
4. Нищо не каза за лайковете на страници които съм направил, точно след като съм дал достъп до приложението ти.
5. Не съм искал да се заяждам, а да си задам въпроса, защото от доста време чета тук, просто сега имам проблем с твоето приложение.
6. WTF - WELCOME TO FACEBOOK

Със здраве
 

Горе