fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Аз се натъкнах на системата в подходящото време. Със сигурност съм един от първите поръчали и засега съм много доволен. Определено ми се спестява доста време в търсене и публикуване.

Поръчал съм и рекламни линкове, но още нямам сериозни наблюдения върху тях :)
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Направо утре ще ти пиша в skype и аз да го пробвам! ;)
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Чудесно, лепнах го за единия акаунт дето няма важни групи за теста... Само да питам какво става, ако избера да кажем някоя от категориите с десетина публикации в базата? през 20-30-50 минути няма значение... за по малко от ден се изчерпват. Спират ли или почват се побликуват наново. И въобще на какъв прионцип се избират. Ако е просто на рандом в голямата база няма да е толкова проблем да се нацелят 2 еднакви. Няма да е толкова видимо, но с по- малките като съдържание...?
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Има ли безплатни още пакети да го видим това чудо защо така драстично си промени цената :).
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Само да питам какво става, ако избера да кажем някоя от категориите с десетина публикации в базата? през 20-30-50 минути няма значение... за по малко от ден се изчерпват. Спират ли или почват се побликуват наново. И въобще на какъв прионцип се избират. Ако е просто на рандом в голямата база няма да е толкова проблем да се нацелят 2 еднакви. Няма да е толкова видимо, но с по- малките като съдържание...?
Да, на рандом принцип са - в момента сме залегнали на снимките, които са над 10 000 понастоящем, както и при вицовете има няколко хиляди. Евентуално при пожеланията може да се случи това което си описал, но там идеята е да си избереш ръчно едно пожелание за съответния празник и да го нагласиш да се постне...
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Има ли безплатни още пакети да го видим това чудо защо така драстично си промени цената .
Прати ми профила на ЛС...
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Да, на рандом принцип са - в момента сме залегнали на снимките, които са над 10 000 понастоящем, както и при вицовете има няколко хиляди. Евентуално при пожеланията може да се случи това което си описал, но там идеята е да си избереш ръчно едно пожелание за съответния празник и да го нагласиш да се постне...

мда, ясно...

само не разбрах - Публикации » Нова публикация в Таргетиране Как работи? четем:

Така или иначе таксуването се случва при посещение. Без значение на колко човека ще се покаже вашата публикация, вие ще заплатите само за онези, които са проявили интерес към нея.

текста просто е копиран от старата система? щото дефакто отдолу са изброени моите страници прикрепени към акаунта....

иии рсс фийда кога се очаква да заработи? мен лично той ме интересуваше за пробата...
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

само не разбрах - Публикации » Нова публикация в Таргетиране Как работи? четем:

Така или иначе таксуването се случва при посещение. Без значение на колко човека ще се покаже вашата публикация, вие ще заплатите само за онези, които са проявили интерес към нея.
текста просто е копиран от старата система? щото дефакто отдолу са изброени моите страници прикрепени към акаунта....

иии рсс фийда кога се очаква да заработи? мен лично той ме интересуваше за пробата...

Това в таргета е безплатно - просто не сме премахнали съобщението от старата система ( благодаря за забележката) - ще го махна.
RSS-a ще е готов до 1-2 дни.
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Защо не направите и опция за повече от месец примерно за 4 6 12 месеца ?
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Работим по въпроса, в близките дни ще пуснем по-големи пакети за 3, 6 и 12 месеца съответно с по-големи отстъпки за по-голям период.
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

пакета включвали нови фенове ?
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

пакета включвали нови фенове ?
Към стартовия пакет ще има една платена публикация дневно - сиреч всеки ден един ваш пост ще бъде споделян в 150К фена, като всеки ден тези 150К фена ще са различни...
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

пишими на лс да не спамим повече тук имам още няколко въпроса
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Готови сме с рекламната публикация, към всеки демо пакет за 3 дни имате включена по 1 публикация на ден в страници със 150к фена, т.е. общо 3 рекламни публикации в рамките на пакета.
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Готови сме с рекламната публикация, към всеки демо пакет за 3 дни имате включена по 1 публикация на ден в страници със 150к фена, т.е. общо 3 рекламни публикации в рамките на пакета.
Само да добавя, че базовия пакет, който е 19.90 лв. включва:

- Възможност за задаване на график от публикации, които да се публикуват когато Вие не сте пред компютъра
- Достъп до база данни от снимки, забавни картинки, вицове, статуси и др.
- Групиране на Вашите фен страници в профила Ви
- Автоматично публикуване от базата данни
- 1 рекламна публикация - една публикация на ден във фен страници с аудитория от над 150 000 фена, като всеки ден публикацията е в нови фен страници с различна аудитория. Общата аудитория на фен страниците с рекламни публикации е 1.5 милиона.
 
Последно редактирано:
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Има още свободни ревюта....
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Наистина се работи много лесно с това приспособление . Просто настройваш, пускаш си музика и си отваряш бира . Още не мога да споделя пълна информация , за ефекта , но определено поддържа активността в добро състояние .
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Доволен съм от системата. Хората отговарят и на въпроси. Лесна работа и е добре както за вече изградени групи ( които само да публикуват и да се пести време ) така и за малки, които да се развиват отново с големия избор от материали. Препоръчвам
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Реално при платените публикации се връзва цена от 50 ст. за пост в 150К фена.
 

Горе