FileServe - може би най-добрият файл хост ?

pninja

New Member


Днес попаднах на този сайт, и веднага се регнах след като видях какви са условия и колко плащат !

Те плащат за всяко сваляне от всички страни !!! Нещо което почти никой сайт не прави, наистина ако свалянето не е в дадената категория ще получите доста по-малко, но все пак плаща за всяко сваляне !!!

От известно време се лутам из различни хостове, и да ви кажа мисля че най-накрая намерих това което търсих ! (В шерингматрикс например имам над 1000 неотчетени сваляния, което е слабо казано дразнещо !)

Ето няколко причини поради които да го изпробвате !

1. ПЛАЩА ВИ СЕ ЗА СВАЛЯНИЯ ОТ ВСИЧКИ СТРАНИ !
2. Без регистрация скоростта на сваляне е 256 KB/s !!!
3. От всеки рефферал получавате 25% бонус от заработеното (никъде не съм виждал нещо подобно) !
4. Минумума за изплащане е само $20 !
5. България е в група "C" , т.е. при 1000 сваляния на файлове над 100 MB получавате $10 !
6. Нямате рейт на акаунта, който да се чудите как да вдигате (както е във FreakShare, HotFile и др.) !

Пак казвам регистрирах се преди малко, но ако всичко това е истина, това определено е най-добрият избор за ъплоад на файлове.

Регистрирайте се ---> http://www.fileserve.com/signup.php?reff=ZGVtvzSQjVc~
 
От: FileServe - може би най-добрият файл хост ?

Дай сега и реф линк към Cashfiesta.
 
От: FileServe - може би най-добрият файл хост ?

Плащането найстина е добро, НО не плаща процент от печалбите при закупен премиум акаунт а тези приходи представляват над 80% от парите които правя от Матрикса така че попада в графата на Хотфайл

Но найстина е добра алтернатива за форуми баннали Матрикса остава само да са точни и да плащат
 
От: FileServe - може би най-добрият файл хост ?

Преди време май се бяхме разбрали тук да се представят само проверени програми, а не такива, на които някой е попаднал преди малко и гледа как да си пробута рефералния линк.
 
От: FileServe - може би най-добрият файл хост ?

Съвсем скоро ще достигна минимума и ще постна плащането !

@niks съгласен съм за това отностно печалбата от премиум акаунт, но в матрикса за 2 седмици имам 600 неплатени сваляния понеже не плащат за тези страни, което си е към $3
 
От: FileServe - може би най-добрият файл хост ?

VtoriChepik е прав , освен това май се бяхме разбрали воубще да няма такива боклуци като тия сайтове!
 
От: FileServe - може би най-добрият файл хост ?

Платиха ми след 5 дни, което мисля че е нормално, ще има за бира и картофки по време на мача ;D

2nh0u14.png


34ec577.png
 
От: От: FileServe - може би най-добрият файл хост ?

Абе на тия fileserve, колко време им отнема да направят плащане? Имам едни 20$ да взимам и вече 3-ти ден ми пише Pending?
 
От: FileServe - може би най-добрият файл хост ?

Ако до 2 дни не ти платят им прати съобщение от CONTACT US, долу в дясно се намира на сайта
 
От: FileServe - може би най-добрият файл хост ?

Пратих им! Отговориха ми, че плащали понеделник, вторник и сряда, ако заявката е направена преди неделя.
 
От: FileServe - може би най-добрият файл хост ?

Аха, еми значи понеделник, ама то и да ти платят и без тва после трябва да чакаш 2-3 работни дни, така че уикенда нямаше да можеш да ги имаш.
 
От: FileServe - може би най-добрият файл хост ?

Абе аз няма да ги тегля, нека си седят в PayPal acc, но ми е първо плащане изобщо от интернет и ми е тръпка :)
 
От: FileServe - може би най-добрият файл хост ?

поисках пари но нищо не са ми платили, минаха 4-5 дена... след поискането на парите след колко дена плащат?
 
От: FileServe - може би най-добрият файл хост ?

От понеделник до сряда ще ти платят. И мен ме бавиха 1 седмица, но всичко точно накрая!
 
От: FileServe - може би най-добрият файл хост ?

поисках пари но нищо не са ми платили, минаха 4-5 дена... след поискането на парите след колко дена плащат?

Зависи кога си направил заявка за плащане и заявката за плащане трябва да бъде подадена до неделя за да получиш плащането до сряда примерно ако направиш заявка за плащане в понеделник ще ти платят чак след 7-8 дена. Малко доказателства от плащанията ми
j5xbfp.jpg

Но аз FileServe го използвам много рядко качвам по 5-10 файла на месец. но сега не съм качвал нищо от 40 дена. А относно сайта е найстина добра алтернатива на FileSonic иначе лошото е че не плащат за продажби на премиум акаунти Плащат само и единствено 5 % от премиум продажби генерирани от собственици на уебсайтове.
За мен няма по-добра алтернатева от FileSonic Защото там правя по 3-4 премиум продажби на ден.
 
Последно редактирано:
От: FileServe - може би най-добрият файл хост ?

Днес имам отчетен само 1 download?!
Което е абсурдно по това време на деня имам поне 80.
Някой има ли проблем с отчитането днес?
 

Горе