Fileshare sites Доказано Плащащи чрез PayPal

niks

New Member
Здравейте

Имам Участие в няколко сайта и Форуми за споделяне на линкове с Филми с еротично съдержание чрез Rapidshare, Megaupload и други подобни

За около месец и половина имам над 20 000 сваляния на 15 филма който съм качил.

В Rapidshare имам вече над над 22 000 точки които обаче мога да конвертирам само в Премиум акаунт (12 000 за 1 година) а не мога да получа пари кеш.

Кажете някои Доказани от така наречените cash-hosters които обаче да позволяват Конвертиране на Свалянията в Пари, главно чрез PayPal.

Като важно е да се знае че повечето от Форумите където качвам Линковете имат изискваня да няма отварящи си прозорци, да няма дълго чакане преди започването на свалянето на файла и прочие, ето част от правилата:


=============================================
General rules for fileshare sites:
- 1 pop up/under or less.
- File should be available within 2 minutes.
- Download speed should be reasonable (50 kb or higher).
- Don't split the files to create more download links, use the max space of the host (50 Mb or above,
last part can be smaller off course Wink ).
- Files should be available for at least 30 days with inactivity, otherwise you should remove your own posts.
- If the filehost is not an english one, please make a clear instruction how to download (a capture of the screen can help a lot).

Commercial links are allowed, if they will not break the rules as above.

=============================================
Вече съм Пробвал тези:

rapidshare
megaupload
uploading.com
bigshare.eu/index.php
depozitfiles
easyshare
netload
sendspace
filefactory
load.to

Предварително Благодаря:
 
От: Fileshare sites Доказано Плащащи чрез PayPal

uploadbox.com

Плащат определено.Получавал съм пари от тях
 
От: Fileshare sites Доказано Плащащи чрез PayPal

можете ли да ми кажете къде мога да рекламирам линковете си?някой форум или сайт.
 

Горе