Firebug - спират подръжката от Firefox браузър

holt

New Member
Здравейте.
Неприятно изненадан останах, че спират развитието на Firebug конзолата.
https://getfirebug.com/
Дебъгването на скриптове е невъзможно вече, дават системно съобщение. Препоръчват да се ползва вградената уеб конзола на браузъра, но всеки програмист знае като е свикнал на удобен помощен продукт - после му е криво.
Все пак , за да се дебъгва Javascript, решение е да се инсталира по стара версия на Firefox - преди 50-та версия.
 
На линка е упомената и алтернативата. DevTools, който е много по-добър инструмент. Поне аз скоро няма да слагам мрамор върху лисицата.
 
На линка е упомената и алтернативата. DevTools, който е много по-добър инструмент. Поне аз скоро няма да слагам мрамор върху лисицата.
Не мисля,че един аддон решава съдбата на един браузър. :)

Аз си го ползвам, но определено съм попадал и на алтернативи. За мен лисицата си остава най добрия браузър. И точно това не мисля, че ще ме откаже. И за да не го прехвалвам, лисицата ми е сгъвал много по-често на много JS от хрома. Лично мое мнение е, че не е перфектен, но определено е по-добрия. ;)
 
Това е синята лисица :) и мен ме радва повече. Особено като видиш карта на паметта и перформънс в реално време.
Да, някак си рамта си има значение. :) Но и да не си отварям устата, че много хром и сафари фенове има тук. :)
 
За сафари нямам нищо против, малко се притеснявам от лъвовете ;). А иначе кой което го кефи, то и на IE може да има фенове заблудени (наскоро вкараха табовете и стана браузър ново поколение).
 
За сафари нямам нищо против, малко се притеснявам от лъвовете ;). А иначе кой което го кефи, то и на IE може да има фенове заблудени (наскоро вкараха табовете и стана браузър ново поколение).
Супер и само да не се обиждаме...вече е Екдж. :) ИЕ ис дет. :) Този браузър ми присъства в дефолтните въпроси, и съм сигурен че и много девове и админи започват с въпроса "С какъв браузър сте" и отговора ИЕ малко ги удървя, ама малко. :) За Сафарито не мога да кажа нищо лошо, не съм го ползвал. Само едно време, има го за Уиндолс, поне го имаше. Май още го има нали? :) Тогава разглеждах....останах очарован от операта тогава, ама само тогава. :)
 

Горе