Flippa.com мина 30 милиона оборот.

От: Flippa.com мина 30 милиона оборот.

добре значи тази седмица ще накалам 1000 човека да се регистрират в klik4e.info ще продам клик4е и ще напиша в обявата бонус още една система анази на онлине играта
ще напиша че мога да се консолтират с мен 1 месец и ще им дам примерни начини за печалба от сайта ще напиша че сайта е нов и така мисля че поне ако не друго ще си взема 20-те долара дет ще дам да го пусна на търг от 1 долар
 
От: Flippa.com мина 30 милиона оборот.

Направи сайта на английски тогава. Ако искаш изобщо да се продаде. Ти гледаш, че наддават по 700 долара за нищо, ама това нищо, само за теб изглежда такова. Там не са дебили и си ценят парите.
 
От: Flippa.com мина 30 милиона оборот.

е много ясно че ще е на английски то и двете системи сам ги превел на английски
така че мисла че ще се продадат или поне за 20 долара да ги вземат да си върна даденото:p
 
От: Flippa.com мина 30 милиона оборот.

А това по-добро ли е от Седо? Че аз там съм листнал от 6 месеца сигурно вече и нямам никакъв успех... Само няк'ви кликове мизерни, ама никой даже и 1 бид не е направил. Да тествам и аз флипа-та и да пускам фийдбак, а?
 
10$ Flippa Ваучер

Офертата е до 28th June, 2010 , стари, нови, сякви акаунти :)


To Claim Your $10 Birthday Voucher:


  1. You’ll need a Flippa account (you can sign-up here if you don’t already have one)
  2. Login to your account and click on the Redeem Credit Voucher link in the admin navigation bar at the top of the page.
  3. Past the following code into the promotion code field: 1F56261BE2B8

повече инфо
 
От: Flippa.com мина 30 милиона оборот.

А какво става ако пусна сайт платя си 20-те долара някой спечели сайта но не го плати.
Какво става тогава.
Понеже имам едно сайтче дето прави по 500 уникални на ден и си вада по 100-120 долара месечно но мисля да го пусна там да го продам.
 
Re: От: Flippa.com мина 30 милиона оборот.

А какво става ако пусна сайт платя си 20-те долара някой спечели сайта но не го плати.
Какво става тогава.
Понеже имам едно сайтче дето прави по 500 уникални на ден и си вада по 100-120 долара месечно но мисля да го пусна там да го продам.
flippa ти го relist-ва безплатно
 
От: Flippa.com мина 30 милиона оборот.

HaRRo
А за колко дни е най добре да се пусне търга.
Ти ми беше казал да ги пускам от 1 долар така и ще го пусна,но ме интересува за колко дни за да има повече интерес.И знаеш ли приблизителните цени за сайт с 500 уникални на ден и 100-200 долара месечна печалба.:)
 
От: Flippa.com мина 30 милиона оборот.

Ти ако правеше 100-200 долара на месец, нямаше да се молиш за 2 лева paypal или .инфо акаунти , и стига си гледал да убиеш кьоравото , само българите ли сме така дееба ,винаги гледаме да ебнем и да преебем някой . Ти не беше блоггер , ефилейтър , продавач на бяла техника , изкупвач на домейни , създател на букс сайтове , създател на игри , регистратор , хостинг сервиз щеше да правиш , наскоро магазини търсеше , системи купуваше и т.н
Хвани се само с едно нещо и го развивай .
 

Горе