Продава се: ForumFinansi.Com се продава.

blackout8

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
L6XvNUB.png

Следствие на промяна в екипа и невъзможност да продължим активна поддръжка и развитие, сме взели решение да продадем бранда, (опционално и компанията) и активите на Форум Финанси:
  • ForumFinansi – страница във Facebook с над 17 000 фена и последователя
  • ФорумФинанси – група във Facebook с над 1 600 члена
  • forumfinansi.com– онлайн форум платформа
  • Бранд и контактна база: ForumFinansi + над 1 000 email контакти.


Имаме достъп до следните facebook аудитории, до които директно може да рекламираме:
  • 25 000 уникални профила отчетени от Facebook - хора взаимодействали с ForumFinansi

Офертата ни е базирана на следните аспекти:​

  • Разпознаваемостта на бранда ForumFinansi във финансово-инвестиционните среди в България;
  • Богато съдържание на финансово-инвестиционни теми в самия форум – онлайн форум платформата

Както и на потенциалните парични потоци, които са функция на:​

  • Изграждане на финансов портал и неговия потенциал за реклами;
  • Изграждане на партньорски взаимоотношения под формата на affiliate и спонсорство – с финансови компании;
  • Мърчандайз - под формата на тениски, шапки, чаши и др.

Ако считате, че вие или някой ваш приятел/контакт, му представлява интерес нека да пише на ЛС, за да дам детайлна информация относно продажбата.
 
Последно редактирано:
Жалко за хубавия проект....
Точно затова търсим нов купувач, за да надгради проекта :)
 
Защо цената е тайна?
Цената не е тайна, всеки който е завил интерес е получил детайлно инфо от мен.
 
Аз единствено от любопитство искам да узная цената, ако прецениш можеш да ми пратиш информацията.
 
Плс инфо и на мен на ЛС.
А иначе: що не го продадете на онзи човек, който все промотира револют и разните p2p лендинг платформи, май vivainvest му беше личният сайт? Ще му е перфектна платформа за афилиейта.
 
Плс инфо и на мен на ЛС.
А иначе: що не го продадете на онзи човек, който все промотира револют и разните p2p лендинг платформи, май vivainvest му беше личният сайт? Ще му е перфектна платформа за афилиейта.
Защото Стойчо си развива именно бранда vivainvest :)
 

Горе