FreePokerPass.com

nuni

Active Member
Рейтинг - 100%
24   0   0
Продавам сайта FreePokerPass.com

Сайтът е направен на WordPress. Идеята му да публикува покер турнири с пароли, с които влизаш безплатно и можеш да спечелиш пари. Приходите трябваше да идват от аффилайтите към покер сайтовете. Със сайта от 2-3 месеца не се занимвам, не качвам нови турнири и заради това посещенията му спаднаха 20-30 на ден. Добре се класира в Г. Преди като качваха турнири, влизаха около 200-350 човека на ден. Спрях да се занимвам със сайта след като fulltiltpoker спряха аффилейта си. (имаше регистрирани към 40 човека, осовно към тях беше насочен сайта. Сега има няколко човека регистрирани към различни аффилейт сайтове и само 2-ма направели дипозит и има 1$ приход.
Сайтът има бъдеще ако се развие с много реклами и към различни афф. сайтове и с редовно пускане на турнири и има много идей, които може да се направят като например портал за покер сайт.

Аффилейтите ги продавам заедно със сайта, НО не съм се регистрирал във всички. така, че новият собственик, ако иска да повиши приходите ще трябва да се регистрира към повечето покер афф сайт. Също така да предупредя, че сайтът изисква на ден да му се отделя по 10-15 минути за качването на турнирите

*от pokerstars.net не ми одобриха афф, по незнайни причини :)

Цена: предложете вие.

Мога да Ви предоставя на wordpress статистика за приходи и кл.думи, както откъде да взимате турнирите с пароли.<br /><br /> Домейн Име | URL: FreePokerPass.com<br /><br />Приблизителна Цена: Предложете вие<br /><br />Дата на Регистрация / Дата на изтичане: 2012<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 1000<br /><br />Page Rank: 2<br /><br />Уникално Съдържание: Не<br /><br />Система: Опън Сорс<br /><br />Дизайн: Безплатен / GPL<br /><br />Начини на Плащане: PayPal, EasyPay или банков път<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br />
 
От: FreePokerPass.com

poker pass, poker password, poker passwords, bankrollmob freeroll password, poker password freeroll,
bankrollmob password pokerstars, pokerstars freeroll pass, free poker password и др.

Цената от 100 до 400 лв. в този диапазон
 
От: FreePokerPass.com

Здравейте,
Имам интерес към сайта. Продава ли се още. Ако - да, може ли повече подробности на майл me4000 at mail.bg?
Благодаря!
 

Горе