Game of Thrones гледатели?

lglgl

Active Member
Понеже не видях темата, за този уникален сериал, реших аз да го направя.
Някой от тук гледали? какво мисли? кой са ви любимите герой, кого мразите?
Аз лично с голямо нетърпение очаквам сезон 6, HBO обявиха че ще има и 7-8 сезон, Също така и Обмислят за прикуел.
WINTER IS COMING
614078798.jpg

Моля преди да пишете мнение, ако ще споменавате Спойлер, напишете над мнението си SPOILER ALERT, за да не развалиме кефа на другите, които още не са изгледали(какво чакате???)
 
От: Game of Thrones гледатели?

От доста хора чувам хубави думи за този сериал. Жалко,че нямам време за филми или сериали, щчх да го изгледам. Последното, което гледах като сериал беше Walking Dead. Впечатлен бях от него, много хубаво измислено и дърмон як има с ножове и кво ли не.
 
От: Game of Thrones гледатели?

Преди 3 месеца всички говореxа за Игри на тронове, и аз си викам, абе какво толкова гледат, и изгледах всичките 5 сезона на един дъх, няма нито един сериал да е на нивото на Игра на тронове. История, Nudity, Кръв, насилие, интересни герой, обрати, изненади, шокиращи кадри, WTF моменти, красиви жени има всичко. Горещо съветвам, всяка вечер по 2 епизода, във един сезон има по 10, не са много :)
 
Re: От: Game of Thrones гледатели?

Преди 3 месеца всички говореxа за Игри на тронове, и аз си викам, абе какво толкова гледат, и изгледах всичките 5 сезона на един дъх, няма нито един сериал да е на нивото на Игра на тронове. История, Nudity, Кръв, насилие, интересни герой, обрати, изненади, шокиращи кадри, WTF моменти, красиви жени има всичко. Горещо съветвам, всяка вечер по 2 епизода, във един сезон има по 10, не са много :)

Ох, сега и след теб и кула, май няма начин да го изгледам и аз. :) Ще се чекне, задълже. ;)
 
От: Re: От: Game of Thrones гледатели?

Ох, сега и след теб и кула, май няма начин да го изгледам и аз. :) Ще се чекне, задълже. ;)
На мене ми действаше филма като някакъв канабис, не можеш да спреш да гледаш, толкова е интересен : - ) Изгледай го, като ще намериш време, има време до 6 сезон( През Април 2016)
:D
 
От: Game of Thrones гледатели?

Първите 3 книги са супер, 4-тата е бозава според коментарите и не я прочетох. Но книгите са както обичайно - по-добри от сериала. Онзи ден изгледох последния епизод и на последния сезон и аз ги чакам с нетърпение :) Страшен сюжет си е. Миналата година изгледах за 1 ден extended версията на Lord Of The Rings :)
 
От: Game of Thrones гледатели?

Първите 3 книги са супер, 4-тата е бозава според коментарите и не я прочетох. Но книгите са както обичайно - по-добри от сериала. Онзи ден изгледох последния епизод и на последния сезон и аз ги чакам с нетърпение :) Страшен сюжет си е. Миналата година изгледах за 1 ден extended версията на Lord Of The Rings :)
за 1 ден, на колко кафета си бил ? :D :D :D
Да, сезон 5, финала беше шокиращ ))) не издаваме спойлери Да, книгите винаги са по-добри. Но да си направиш такъф голям материал във добър филм, пак е добре :)
 
От: Game of Thrones гледатели?

Последният сезон беше доста скучен. Последните 2-3 серии бяха яки. Дано следващия сезон да не го разводнят още повече.
 
От: Game of Thrones гледатели?

Уникален? Кое му е уникалното освен че се подиграват с книгата де :).
Единствено първо сезон беше приличен и после .... заеби :D
 
От: Game of Thrones гледатели?

Абе, някакси не ме кефи. Пробвал съм да го гледам няколко серии, но просто не ме грабва. Единственият подобен сериал, който съм гледал с интерес е Rome по HBO преди години :)
 
От: Game of Thrones гледатели?

Не съм го гледал все още, не ми остава никакво време за филми и сериали. Изглежда обаче си струва да му отдели време човек.
 
От: Game of Thrones гледатели?

Гледах преди време 2 епизода, но малко детско ми идва и не ме грабна като цяло.
 
От: Game of Thrones гледатели?

Аз лично съм маниак със сериалите и следя поне 10 :D Гледа се сериалът, няма как, един от най-добрите е в жанра и като цяло, пък който каквото иска да говори. Хубавото е, че почнаха да правят много стойностни сериали напоследък откъм кинематография и сюжет.

Всеки герой е интересен по някакъв начин, може би любимец ми е Тириън. Малко втръсна разни хора да хленчат, че сериала не бил като в книгите. Естествено, че на екрана с 10 часа време на сезон трябва да има промени по историята. Не го гледайте просто като не ви кефи. Инак формулата 7 епизода развиване на персонажи и 3 епизода екшън малко дразни.

Много се кефя и на специалните ефекти и рисуваните пейзажи / декори, просто защото съм се занимавал и знам с колко труд и умения се правят.

Харесва ми и концепцията на самата история, която прави и книгите и сериала малко или много специални - няма добро и зло, има интереси и последици. :)
 
От: Game of Thrones гледатели?

Да, Тирион е малък човек с голяма сянка. Мен много ме искефи връзката между героите на Джейми и Бриен.
СПОЙЛЕРИ
Дали Мелисандра ще върне джон снов? все си мисля че ще го заведе при undead, за да възкресне, Какво стана с Бран? един сезон го нямаше. Церсей беше доста злобна, но накрая ми стана жал за нея, ще има revenge от нея сигурен съм, същото и от СМРАД.

СПОЙЛЕР ЕНД

За тези които не знаят сериала тази година беше номинирана на 24 ГРАМИ награди,(не че няма от предишни години, но пак)
 
От: Game of Thrones гледатели?

Да, Тирион е малък човек с голяма сянка. Мен много ме искефи връзката между героите на Джейми и Бриен.
СПОЙЛЕРИ
Дали Мелисандра ще върне джон снов? все си мисля че ще го заведе при undead, за да възкресне, Какво стана с Бран? един сезон го нямаше. Церсей беше доста злобна, но накрая ми стана жал за нея, ще има revenge от нея сигурен съм, същото и от СМРАД.

СПОЙЛЕР ЕНД

За тези които не знаят сериала тази година беше номинирана на 24 ГРАМИ награди,(не че няма от предишни години, но пак)

SPOILER

Мисля, че ще го върне, нямаше реално причина за нея да я дават как се връща точно там според мен, а и Жеко е може би основният персонаж от поредицата, заради теорията там за произхода му. По-скоро мисля, че ще го изгорят, и ще излезе от огъня като Дани, така си го представям :) Бран мисля ще го върнат следващия сезон, понеже май е по-напред в сюжета от останалите линии и сега доразвиваха тях. Сериалът така или иначе е пред книгите вече. Церси ще се опита да си върне, да, даже имаше теории за бъдеща битка между зомби-планината и кучето (който, може би е оцелял). :)
 
От: Game of Thrones гледатели?

Аз бях го мяркал по HBO, ама не знам защо, тогава ми се стори няква тъпа анимация. После от скука реших да си дръпна 1 сезон и така всичките до край :) Много як сериал, актьорите са подбрани много добре и държи в напрежение. Дано да е вярно, че ще има още 3 сезона. Другия култов е The Walking Dead :)
 

Горе