Gangster - хванах ме те. :D

uni-web

Well-Known Member
Веднага си признавай. :lol:

Платените писачи ни нападнаха. А ние много им се радваме

В нея от едно и също IP коментират: tanya, Laleto, debi, monislava, renegat, burkan s pari, Роза, стършел, Ogi, Иванка, koza, branko, Лили, kick-ass, Юлиан, тръгнал бос, нападение, Сингапурски бизнес, Барселона, Антониъс, Популизъм, връзка с ключовее, Гангстера, Тайсън, Иво, Гълъбица.

http://offnews.bg/index.php/175011/platenite-pisachi-ni-napadnaha-a-nie-mnogo-im-se-radvame
 
От: Gangster - хванах ме те. :D

место да пускате такива излишни теми и да пълните форума, седнете намерете някаква полезна информация да си споделяме. напоследък само излишни теми чета..
 
От: Gangster - хванах ме те. :D

место да пускате такива излишни теми и да пълните форума, седнете намерете някаква полезна информация да си споделяме. напоследък само излишни теми чета..

Еми сподели ти, аз като имам нещо полезно за споделяне си го споделям не си го крия за мен си.
 
От: Gangster - хванах ме те. :D

место да пускате такива излишни теми и да пълните форума, седнете намерете някаква полезна информация да си споделяме. напоследък само излишни теми чета..

Другия форум е тясно специализиран :|. Докато предприемача е толкова добър и популярен заради това, че потребителите могат да си пускат всякакви теми.
 
От: Gangster - хванах ме те. :D

место да пускате такива излишни теми и да пълните форума, седнете намерете някаква полезна информация да си споделяме. напоследък само излишни теми чета..

Като искаш полезна информация - плащай си.

Само те цитирам не че нещо...
 
От: Gangster - хванах ме те. :D

Ей, нищо не може да се скрие от вас. Хванахте ме, признавам си аз съм платеният драскач, в свободното си време работя като трол по новинарски сайтове. Хаха :lol:







Инструкции за поста: Настроението да бъде ведро и небрежно.
 
  • Like
Реакции: Sky
От: От: Gangster - хванах ме те. :D

Ей, нищо не може да се скрие от вас. Хванахте ме, признавам си аз съм платеният драскач, в свободното си време работя като трол по новинарски сайтове. Хаха :lol:

Инструкции за поста: Настроението да бъде ведро и небрежно.

Ахахахаха поне си признаваш, че и по нова телевизия те споменаха. :lol:
 
От: Gangster - хванах ме те. :D

В този ред на мисли ще напиша: Хванах а го!
Просветените ще забележат.
 
От: От: Gangster - хванах ме те. :D

Ей, нищо не може да се скрие от вас. Хванахте ме, признавам си аз съм платеният драскач, в свободното си време работя като трол по новинарски сайтове. Хаха :lol:







Инструкции за поста: Настроението да бъде ведро и небрежно.

Чакай да видим за коя партия си гласувал в анкетата да знаем кой плаща.:lol::lol:
 
От: От: Gangster - хванах ме те. :D

В този ред на мисли ще напиша: Хванах а го!
Просветените ще забележат.

Еми простено да ми е бях се разсмял много. :D
 
От: От: Gangster - хванах ме те. :D

Ахахахаха поне си признаваш, че и по нова телевизия те споменаха. :lol:

Хаха. В кое предаване е това? Да се фукам, че съм "известин". :D

Чакай да видим за коя партия си гласувал в анкетата да знаем кой плаща.:lol::lol:

За който даде повече пари за него съм. :D
 
От: От: От: Gangster - хванах ме те. :D

Хаха. В кое предаване е това? Да се фукам, че съм "известин". :D

На Mиуен Цветков те споменаха :D
 
От: Gangster - хванах ме те. :D

Видях и един branko там, в списъка. Тия са изредили доста познати лица...особено burkan s pari....че и новини са им отделили.

Само аз ли мисля, че новината е в стила "днес изгря слънце". :)
Откакто се смени правителството, слънцето изгрява, но не се вижда от облаци.
Цяла България плаче.
 

Горе