GB Hosting

inviSible

New Member
Искам да попитам другите имат ли проблем при влизането в хостинга... нито в си панела нито с програма не мога да влезна...
 
Аз до сега не съм влизал в панела само чрез FTP-то бачкам. Сега пробвах пак и си влязох нормално. Все пак те имат различни сървъри и може някой от тях да има проблем. Ако искаш се свържи с bongcute и го попитай.
 
inviSible каза:
Искам да попитам другите имат ли проблем при влизането в хостинга... нито в си панела нито с програма не мога да влезна...

Работи ли ти сайта че те сменяха днсите преди време ....
 
абе незнам , ама аз си хостнах един .ком домейн преди 1 седмица и сега имам някакви проблеми: няколко часа работи , после The Page cannot be displayed , после пак работи .... и така ... незнам дали е от тях проблема или нещо от godady , от където е купен домейна. Ако някой знае нещо ....

Извинявам се на автора на темата , че му пиша в неговата ама викам да не правя нова тема , за нещо , което долу-горе се отнася за един и същи въпрос.
 
и ти ли си имал такъв проблем? дали ако сменя хостинга ше се оправи или то не е заради хостинга , а заради ГОДАДИ
 
проблема е в хостинга на GB. трябва да минат 1-2 седмици и тогава тръгват гладко нещата...
 
wow 1-2 седмици викаш а?! еми тъкмо да довърша новия дизайн и тъкмо едно ревю ще му направим тука на сайта. ама все пак да попитам , защо толкова време му отнема да ГБ за да хостне домейна?
 
не проблема всъщност е точно в локалните днси на интернет досавчиците вижте как Мастера сайта са му сменени днсите преди 2 седмици а днес Митака не го отворяше
 
coolice каза:
не проблема всъщност е точно в локалните днси на интернет досавчиците вижте как Мастера сайта са му сменени днсите преди 2 седмици а днес Митака не го отворяше

Вика му се негатив кешинг, мислят си, че така по малко товарят DNS-ите :)
 
и от всичко това какво следва
да изчакам ли 1-2 седмици, тогава ще се оправи ли? Или трябва ли аз още нещо да направя по настройките в годеди, въпреки че не виждам какво още?

и Благодаря за отговорите пичове!
 

Горе