GB vs. markethealth?

profusion

New Member
като за новак коя програма препоръчвате?
гледам че, сайта на markethealth е по-добре изпипан и предлагат повече продукти :), минимума е 20$ и плащат по дебитна карта :)

а мога ли да комбинирам продукти от двете мрежи в 1 сайт или е забранено?
ако да, коя от тях да избера според вас?
 
Последно редактирано:
От: GB vs. markethealth?

Не се глада това, гледа се конверсия, комисиони и ей такива неща. А това ще са вложили повече в дизайн нищо не означава. Може да комбинираш и двете програми - това е идейно и не го правиш/ще го правиш само ти. ГБ конвертира много по-добре, но нищо не ти прече и двете да пробваш. Просто мненията тук си казват кое е добро и кое още по-добро.:) Успехи.
 
давай смело с гб , добра им е конверсията... не почвай с две дини под мишница че...
 
От: GB vs. markethealth?

При мен проработи точно сайт със сравнение между няколко продукта от различни програми, така че и това е вариант.

Вече направих 6 продажби с него, а сайта е на няма и месец :)
 
От: От: GB vs. markethealth?

При мен проработи точно сайт със сравнение между няколко продукта от различни програми, така че и това е вариант.

Вече направих 6 продажби с него, а сайта е на няма и месец :)

дай линк да разгледам сайта, в колко директории си го постнал, или от къде ти идва трафика главно?
 
От: От: От: GB vs. markethealth?

дай линк да разгледам сайта, в колко директории си го постнал, или от къде ти идва трафика главно?

Линк не желая да споделям, в директории още не съм го изпращал, скоро мисля да направя и това. Трафика ми засега идва от коментари във форуми и блогове.

Странното е че 2 дни след като го създадох имах късмета да ми дойдат няколко хиляди посещения от една статия в която бях постнал линк като коментар, просто не можех да повярвам как е станало :lol: И за 24 часа паднаха 3 продажби :) Сега идват само по 2-3 посещения на ден оттам...
 
герила маркетинг в деиствие :) просто темата в която си постнал вече не е популярна или нали и форумите и блогове имат бонус в сърч резултатите докато дадени стаии са свеж контент
 
Последно редактирано от модератор:
От: GB vs. markethealth?

аз си стоя на далече от тях но защо са гомняри?
 
От: GB vs. markethealth?

Ето и обяснението:
Премахнаха един от продуктите си без предизвестие, а управданието е че не вървял. Не искам да кажа нищо, но това им беше много вървежен продукт и трудно се намира друг такъв във мрежата, говоря за програма която да го предлага и да има хора, които да го промотират. Става дума за Avatrin-a им - Green Tee (weight loss niche). ;)

Даже няма споменавам, че конвертират по-зле от всяка друга, макар че имат добре направени сайтове и система за афилиейт менинджмънт. ;)
 
От: GB vs. markethealth?

Ето и обяснението:
Премахнаха един от продуктите си без предизвестие, а управданието е че не вървял. Не искам да кажа нищо, но това им беше много вървежен продукт и трудно се намира друг такъв във мрежата, говоря за програма която да го предлага и да има хора, които да го промотират. Става дума за Avatrin-a им - Green Tee (weight loss niche). ;)

Даже няма споменавам, че конвертират по-зле от всяка друга, макар че имат добре направени сайтове и система за афилиейт менинджмънт. ;)

Avatrim все още си има линк към сайта им. И аз видях, че го няма в менюто на уейт лосс продуктите, но там където си избираш всички продукти все още фигурира като продукт за продажба... а и си има линк както казах. Не знам това официално ли е премахнат ?! Едно от ревютата ми беше за Аватрим точно... сега трябва да търся заместител...

Беше евтинджос и май щеше да се пласира добре ;-)
 
От: От: GB vs. markethealth?

Avatrim все още си има линк към сайта им. И аз видях, че го няма в менюто на уейт лосс продуктите, но там където си избираш всички продукти все още фигурира като продукт за продажба... а и си има линк както казах. Не знам това официално ли е премахнат ?! Едно от ревютата ми беше за Аватрим точно... сега трябва да търся заместител...

Беше евтинджос и май щеше да се пласира добре ;-)

Линка който ти дават е за HoodiaGordoniiPlus, а ако пробваш да отвориш www.avatrim.com те препраща към HoodiaGordoniiPlus...
 

Горе