GenBucks паднал ?

имаше един случаи никои от еу не жидаше картиники някакво днс исюе


за поръчките не се притесняваите има бекъп дата бази които превключват автоматично и ако има продажби ГБ ще ги обработят и ще се получи комиона пробваи да поръчаш от даден саит да формата за поръчка си работи :)
 
като гледам иска да зарежда картинките

от
Код:
http://maxpassion.diet---pills.info/images/couple_img.jpg
трабва да си ги свали ръно от гб и си качи в имагес и на мен ми се случвало да пропускам такива неща като се претоваря с работа ...
 
а сега май хоста им не е наред ?
ползва ли го някой ?
вчера си качих един сайт - отворих го погледнах го, на сутринта си стой стария, в сървара е новия... изтрих, качих отново и пак никаква промяна... изтрих всичко и пак си стой този стария :lol:
И да трия кеша на браузъра се тая :?

При влизане в това трябва да ми показва това но то си показва hoodia темплейт :lol:

На какво може да се дължат тези аномалии :lol:
 
Еми де да знам.... Според мен на ГБ..другите ще кажат какво знаят, но с това с Гугъл им се *** майката. Щом и Bong е напуснал..представи си до къде стигат нещата.
 
Tsanko каза:
Еми де да знам.... Според мен на ГБ..другите ще кажат какво знаят, но с това с Гугъл им се *** майката. Щом и Bong е напуснал..представи си до къде стигат нещата.

а аз се чудя защо не влиза в icq...
какво за гугъл за баннатите сайтове ли ?
е какво правим сега ? :?
 
споко ще оцелеят тази програма се адаптира много добре този филм да ги цака някои сме го гледали няколко пъти.... ама като програмта конвъртва по добре от конкурентите ко да направим ще седим с тях. Ако се налага ще ребрандват продуктите и пак нагоре :)
 
arsenal каза:
Без паника вчера а може би днекса цяла индия са имали проблем с международното инет трасе и го ремонтират, така казаха по новините :)
хехехе ок
Ами тогава за bong какво правим ? Съществува ли още ?
 
CrAzY-MaST каза:
arsenal каза:
Без паника вчера а може би днекса цяла индия са имали проблем с международното инет трасе и го ремонтират, така казаха по новините :)
хехехе ок
Ами тогава за bong какво правим ? Съществува ли още ?

в смисъл????

а днеска пихме кафе добре е
 
arsenal каза:
CrAzY-MaST каза:
arsenal каза:
Без паника вчера а може би днекса цяла индия са имали проблем с международното инет трасе и го ремонтират, така казаха по новините :)
хехехе ок
Ами тогава за bong какво правим ? Съществува ли още ?

в смисъл????

а днеска пихме кафе добре е
Погледни няколко поста нагоре - на Tsanko поста
ами "Щом и Bong е напуснал..представи си до къде стигат нещата."
демек хоста остава без съпорт тъй ли
 
Бате в животе е така един си отива друг идва, но това че бонг си е тръгнал неозначава че това е края, Цанко от къде взе това инфо затова че бонг си е бил камшика
 

Горе