GenBucks си обновяват системите...

happyslacker

New Member
Днес не ми се отварят статистиките на GenBucks.

Видях следното във форума им:

http://genbucks.com/forum/showthread.php?t=2729
Dear Affiliates,

We are updating our processing systems to ensure that our program is always up-to-date with the latest technologies and security. At the same time we would not want to stop processing altogether to get the update done. So kindly note that for the next few weeks orders will be processed for 16 hours a day and will not be processed on Sundays.

Thank You

Какво значи това „for the next few weeks orders will be processed for 16 hours a day and will not be processed on Sundays.“? Моля някой, който разбира добре английски да ми го преведе, защото не мога да повярвам, че значи това, което си мисля...
 
От: GenBucks си обновяват системите...

it means that during the next few weeks orders will be processed for 16 hours instead of 24...
 
От: GenBucks си обновяват системите...

Твоето го разбрах, но ми се струва, че от ГенБъкс не пишат грамотно на английски (или аз не им разбирам... или наистина имат предвид нещо друго..). Не виждам логика да обработват поръчките по-бързо когато системата им е в ремонт...

Ти си го написал така: „През следващите няколко седмици поръчките ще се обработват за 16 вместо за 24 часа“.

Аз го разбирам така: ще обработват поръчките по 16 часа/денонощие вместо 24 часа/денонощие и няма да ги обработват в неделя. Надявам се, че поне ще ги приемат, а ще отложат само обработката за понеделник... Но за всеки случай си спрях ppc кампаниите и ще ги пусна най-рано когато по тяхното часово време стане понеделник и сайта им започне да показва статистики... Имам вече платени 53 клика и се надявам, ако някой е направил поръчка поне да са я приели... и да я изпълнят някой понеделник.
 
Последно редактирано:
От: GenBucks си обновяват системите...

приемането ще е същото деклайн/ацепт... само че вместо да са 24 часа ще са 16 и аз незнам защо но утре ще разбера :)

междо другото може да сте видяли преди бях писал че ще добавят нови тулове и май вече ще ги добавят до колкото разбрах и нов интерфейс ще има но незнам кога :)
 
по принцип обработват поръчки по всяко време на денонощието (ако имате повечко за деня ще го забележите ) някои стават доста бързо (не успяваш да ги видиш на пендинг:)) сега ще обработват само в тези 16 часа 8 часа няма да има обработване ... и в неделя ще си седят на пендинг

така си го преведох аз...
 
От: GenBucks си обновяват системите...

да така е няма да изчезват или да може някой да си купи... просто хората които се обаждат по телефона да потвърдят няма да работят 8 часа :)
 
От: GenBucks си обновяват системите...

В същност едва ли ще бездействат през тези 8 часа - по-скоро ще са ангажирани с въпроси, свързани с обновяването :)
 

Горе