GenBucks articles кое се котира най добре?

Хехе това е доста относителен въпрос пазарът е огромен и всичко върви въпросът е да си оптимизиран за подходящите keywords и получаваш достатъчно органик SE трафик
 
Бате, какъв трафик имаш? Или по-точно с какъв трафик оперираш? Ако трябва да бъда честен всичките им продукти се продават добре. И са с добра комисионна, както и че са ти завинаги твой клиентите - това е най-хубавото в случая. Един път да ги хване кукито и опааа, елате пиленца при батко.
 
:) Предимно на SE ше разчитам уж :) надявам се:roll: :lol: . Хванах се с Horny Goat Weed хапове за женска импотентност :lol:
стори ми се най незапълнената ниша па да видим :wink:
 
Само да спомена horny goat weed e epimedium

horny goat weed - 322 търсения на ден - 1160000 сайта конкуренция

и нишата не е много празна но не е невъзможно да излезеш на първа страница... със сигурност ще е по лесно е от weight loss


btw ето 2 готини keywords които може да имаш на предвид щом навлизаш в хербал бизнеса

herbal medicine - 1 362 търсения на ден - 3740000 сайта конкуренция

herbal remedies - 1 291 - 1920000

:)
 
Значи SE трафик? Евалата бате видях, че си си оправил ALT tags. Еми за начало ти препоръчвам да си направиш content-a уникален. Прибави си линк директория....Виж Тук и почни да обменяш линкове. Ще се радваме ако ние сме ти първите линк партъори.
Ако искаш чекни и SEO Секцията.

Успехи приятел
 
Todor е прав за PPC, но има и фри такива. Виж Тук. Има някои безплатни. Но наистина че SEO-то си е много оферта за бъдещо развитие. Аз го препоръчвам горещо. Най-малко то някои от продажбите ще дойдат от други сайтове сходни с тематиката на твоя. Даже може да очакваш продажба на първите 300 разменени линка.
 
Ейии яко :D Огромен е списъка!

Нещо сгафих аз с domain-а обаче май. Значи подадох my-best-buy.info на GenBucks за одобрение за фри хостинг и те ме одобриха, след това реших да ползвм фри хостинг от http://awardspace.com/, така че промених IP адреса в домейн мениджъра на GoDaddy там откъдето е купен домейна и сега се прецака всичко браузъра не мое да открие сървъра :) ше ми се включи ли някой на skype: mla9en да оправим кашата плс .
 
Kakво, DNS-ите не намират сървара ли? Еми пиши на съпорта за да видиш къде е причината за това. Да знаеш че по принцип на GoDaddy му трчбва време за да ги пусне, а и докато сървара на GenBucks рефрешне - и там се иска време. Става от сорта на 1-2 дена. Аз лично нямам скайп, може да отнеме малко време докато сървара се упгрейтне, а щом е безплатен, може да има много такива поръчки и да смогва бавно.

Докато се оправи (ако няма реален проблем), прави останалото успоредно, content & link directory. Пиши ако има промени или нещо е станало. Чао за сега.

-------------------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing News
 
Готин сайт си си направил. Гледам че е за Penis enlargement пазара. Това е супер.Еми като начало долният | Home Page | води до никъде. Оправи си всички линкове да додят към определената страница. Банерите са много, пак можеш да запазиш количеството, но да ги разпределиш равномерно без да излиза от рамките на сайта. А по-добре е да ги разкараш и в Recommended Penis Enlargement (Health) Sites линка да ги прибавиш. Да си разделиш саглавието (да не ти е цяла дума). И му слагаш content (уникален) и линк директория и си ок.
-----------------------------------------------------------------
Affiliate Marketing
 
Да трябва да си направиш контента Юник поне на индекс пеиджа като за начало.... ние след това ще ти помогнем да си нагласиш keywords

готиното е че moreniche имат голям архив със статии по темата които може да използваш като суров материал за твоята версия.... Имат и ибоок с съвети как се променят статии....................
 
Е тои ми е юник уж бе. Игрх си доста с една програмка "Unique content pro" се казва много полезна заменя думите с техни сининими. Ама ми изтече демото:(. Сега търся нещо подобно че мноо добра работа върши
 
Екстра, щот ти е уникален текста. Но не само да смениш картинките с други. Еми сега си знаеш най-добре кое за оправяне по сайта ти :wink: И ти препоръчвам да си постваш линка в подписа като споделяш мнение в форума, за да моге по бързо да го намери паяка. А като си качиш линк директория - свиркай. Еми това за сега, ако имаш въпросчета, питай.
 
Интересно, а да знаеш колко струва платената версия на този софтуер Unique content pro. Че кате те слушам доста работа ще отметне в бъдеще. А гледах че имаше проблеми с прехвърлянето на домейните - оправи ли се? :?: Разхледах сайта ти - има доста мръснишки нещица - много ме кефи :wink: Мисля че и тези банери, които си сложил е добра идея - такъв вид трафик, би трябвало да конвентира добре за тези продукти. Успехи с промоутването.
 
бисквитката се презаписва всеки път с последното ид, ако е дошъл през твои линк си е твои клиент. Иначе за да си получиш риордърите на 100% препоръчвам да ползваш темплеити и домеини които са лесни за помнене :)
 

Горе