GenBucks Bonus

Sobieski

Well-Known Member
Иначе вярно ли е че пращат разни картички там подаръци за коледа?(Genbucks) аз много се радвам на подараците може и картичка да е но...
 
Sobieski каза:
Иначе вярно ли е че пращат разни картички там подаръци за коледа?(Genbucks) аз много се радвам на подараците може и картичка да е но...

На мен скоро от една компания ми пратиха календар за 2008 и тяхна акция на мое име. Почуствах се велик почти колкото А.А. :lol: :lol: :lol:
 
Става въпрос за генбъкс... те пращат ли нещо освен от точките като си събираш за коледа нещо календар картичка... джиджибиджи..
 
Аз от ГБ имам блуза, няколко химикалки и mousepad :) Само ме е яд, че си взех блузата с дълъг ръкав, която е много грозна и става само за вкъщи :roll:
 
Но колко трябва да сам направил че за коледа да имам подарък?
 
Регнах се в форума но ми пратиха майл който гледам като застрлян...
нещо трябва да им пратя но незнам какво да попълвам?
 
Sobieski каза:
Регнах се в форума но ми пратиха майл който гледам като застрлян...
нещо трябва да им пратя но незнам какво да попълвам?
Дай да видим писмото и ще ти кажем какво да пишеш. Не разбираш ли английски?
 
Welcome to G E N B U C K S Forums

In compliance with the COPPA act your account is currently inactive.

Please print this message out and have your parent or guardian sign and date it. Then fax it to:



OR mail it to:



------------------------------ CUT HERE ------------------------------
Permission to Participate at G E N B U C K S

Username: SobieskiBG
Password: *******
Email: [email protected]

ICQ Number:
AIM Address:
MSN Messenger:
Yahoo Messenger:
Web Site:
From:
Occupation:
Interests:

I HAVE REVIEWED THE INFORMATION PROVIDED BY MY CHILD AND HEREBY GRANT PERMISSION TO G E N B U C K S TO STORE THIS INFORMATION.
I UNDERSTAND THIS INFORMATION CAN BE CHANGED AT ANY TIME BY ENTERING A PASSWORD.
I UNDERSTAND THAT I MAY REQUEST FOR THIS INFORMATION TO BE REMOVED FROM G E N B U C K S AT ANY TIME.


Parent or Guardian
(print your name here): _____________________

(sign here): __________________

Date: _______________

------------------------------ CUT HERE ------------------------------


Once the administrator has received the above form via fax or regular mail your account will be activated.

Please do not forget your password as it has been encrypted in our database and we cannot retrieve it for you. However, should you forget your password you can request a new one which will be activated in the same way as this account.

Thank you for registering.

--
Thanks, The Management
Разбирам английски но явно не достатъчно
 
Разбрали са че си под 18 :) За това искат тази форма да се попълни от твой родител и да им я пратиш по факс или по обикновената поща :) С две думи с този документ твоя родител ти позволява да се занимаваш с тези работи :) Докъто не им го изпратиш твоя акаунт няма да бъде активен.

ЕДИТ: Coolice даде по-реален отговор :)
 
аз се регнах както си му е реда и си поръчах тениска и маус пад, пък ще видиме....ще се радвам като циганче на задушница ако ми ги пратат :lol:

Едит: маус пад , не химикалка... :)
 
и аз чакам моите но за подложката трябва да имаш поне 1 продажба който няма ще чака...
 

Горе