GenBucks Bonus

нп си това е стандартното сешън аид на пхпбб изтрии кеша на браузъра и си ок


vitohol каза:
Много са готини но малко се преебаха с темлейтите им...


Споко бате ще си ги оправим ипак ще има кеш :wink:
 
coolice каза:
нп си това е стандартното сешън аид на пхпбб изтрии кеша на браузъра и си ок


vitohol каза:
Много са готини но малко се преебаха с темлейтите им...


Споко бате ще си ги оправим ипак ще има кеш :wink:

От твойта уста в божиите уши. :) Иначе са готина програма, спор няма. :wink:
 
аз се боря за мауспад ... :lol: най-похвалните фрази на въпроса "коя ви е любимата афф програма" получават мауспад :lol:
аз написах "Genbucks never copy from the rest, that's why they'll EVER be the best!"
дано им се хареса :roll: 8) :lol:
 
lyust каза:
най-накрая и аз си получих тениската... като за free не е зле иначе не бих си я взел

за колко време дойде? че аз чакам мауспад ... пък още малко и 20тина дни ще станат :lol: не че съм умрял за парче плат, не че и ползвам мауспад по принцип ... ама друго си е :lol: :lol:
 
Moko каза:
lyust каза:
най-накрая и аз си получих тениската... като за free не е зле иначе не бих си я взел

за колко време дойде? че аз чакам мауспад ... пък още малко и 20тина дни ще станат :lol: не че съм умрял за парче плат, не че и ползвам мауспад по принцип ... ама друго си е :lol: :lol:

e ще те разочаровам.... :lol: ...не е и от плат...някакво като гъба е... :lol:
 
Moko каза:
lyust каза:
най-накрая и аз си получих тениската... като за free не е зле иначе не бих си я взел

за колко време дойде? че аз чакам мауспад ... пък още малко и 20тина дни ще станат :lol: не че съм умрял за парче плат, не че и ползвам мауспад по принцип ... ама друго си е :lol: :lol:
2 седмици някъде
 
да, не е и от плат :) мауспада е велурен :lol: готин е... но това което ме изненада - оранжев е :shock: :shock: сега вие си представете гледката -> бюро - череша
мишка - синьо и сиво
клавиатура - черна
мауспад - оранжев :shock:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
иначе много му се радвам де...
приятно посрещане на новата година на всички!! ;-) и много печалби през новата година :))
 
Moko каза:
да, не е и от плат :) мауспада е велурен :lol: готин е... но това което ме изненада - оранжев е :shock: :shock: сега вие си представете гледката -> бюро - череша
мишка - синьо и сиво
клавиатура - черна
мауспад - оранжев :shock:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
иначе много му се радвам де...
приятно посрещане на новата година на всички!! ;-) и много печалби през новата година :))

и аз съм така всичко е черно (нарочно така съм си го подбрал) и оранжев пад :lol:
 

Горе