GenBucks for gay

AxCx

New Member
Реших да направя един сайт за гейове като забелязах че всички продукти на GenFucks са много подходящи за тях - хапчета против косопад, мускули, отслабване, козметика, куроголемяване, потентност, повече сперма, всякакви "играчки", ... и т.н. За всеки по нещо, ама само тиа MP3-плейъри, в гъза ли да си ги врът ? Та бих искал да попитам за билковия кокаин, на прах ли е ? Става ли вместо на венците да си го натриват по ан*са и останалите полови органи ? Вече си избрах и домейн, кратък, лесен за запомняне и свободен - imcunt.com . Ще ми дадете ли някакви препоръки как да започна и какви други интересни продукти мога да предлагам ?
 
хм с един блог в геи нишата с уникален конетн малко рекламки на геи френд фаиндър и семпла реклама на подходящи билкови продукти продукти може и да избиеш рибата


А и като в някоя директория откажат да те включат може да им разигравяш театъра с наушаването правата на малцинствените групи.. тоест линкбилдинга ще една идея по лесен а и конкуренцията май е по малка

ОБАЧЕ: Както казва Митака за да си добър блогър в дадена ниша трябва добре да я разучиш :) Така че късмет с разучаването и да знаеш че хората правят и по голем жертви за пари

Шегичка като темата :D :D :D
 
Бизнеса с гейове обаче може да се окаже доста опасен, ако искаш партньорство от тях, после те можа да поискат да им бъдеш партньор ... :D
 
и то не какъв а ГЕЙ ПАРТНЙОР

Увод:

По добре не се захващай :D
 
може и да оцелиш голямата далавера :) Като бях 1 курс някакъв извратен беше шокирал давама колеги... Вървят си те в центъра на софия и на някакъв сфетофар гледат някакъв зад тях, също се повтаря и на следващите 2 сфетофара накрая оня ги доближил и ги попитал момчета искате ли да ви духам... Така че при линк билдинг с други такива саитове Хем може да получиш духане хем 1 one way link
 
Да ви кажа аз ако бях гей примерно нямаше да отида в някой магазин и да кажа така така.. аз съм гей ала бала
ами щях да си го купя от сайт поне е по дискретно ако така разсъждават американците може и да се искар някой кинта
 

Горе