GenBucks Template Question

ppyordanov

New Member
Здравейте всички! Отдавна не съм поствал във форума, който напоследък ми е изключително полезен, понеже скоро се запалих по афилиейт маркетинга, но още съм комплет нууб в таз насока, затова реших да пиша тук. Положението ми е следното: избрал съм темплейт, дръпнал съм го, като естествено впоследствие промених "config.php" файла. Сега, какво трябва още да направя, преди да закупя домейн и съответно да кача страницата? Цялото съдържание ли трябва да преразкажа, включително и добрите отзиви на хората, или само откъслечно, а именно главното описание на продукта, още в началната страница? Аа, img файловете също ли трябва да бъдат заменени/променени? Извинявам се за "тъпия" въпрос, но моля да ми отговорите чисто и просто, като на начинаещ в това отношение.
 
Последно редактирано:
От: GenBucks Template Question

всичкия текст е добре да се преразкаже или поне 60-70% да бъде пренаписан/уникален за търсачките
 
От: GenBucks Template Question

Първо: оправи си подписа: направи си го текст линк, а не само URL.
А за другото: Аз лично не бих се надявал много много на Г трафик с тамплейт на GenBucks , заради хейтърлъка им към тази програма, и по специялно към тамплейтите им. Не знам защо, но продължават да ги цакат - явно са решили (определени хора) да ги съборят от бизнеса. Но това не пречи да се опримизира за другите търсачки.

Хубаво е всичко да се пипне, от контент до картинки та до ринеймване на страници. Аз лично бих се спрял на блог (наподобяваш сайт - продуктов), или сам да си направиш такъв. Забелявал съм че много такива самостоятелни сайтове с GenBucks имат успех по Г търсачката. Все пак винаги ще се гледа добре на уникалните сайтове и контент. Успехи.;)

П.П: Ако има нещо питай, мисля че още хора ще си дадат меннието по въпроса, защото доста от хората тук работят с тази програма и имат добри резултати. ;)
 

Горе