Genbucks

От: Genbucks

Ами имаше преди едно момче беше писало, че в начало взел 320 долара но доста се чакало да ти ги пратят към месец.
 
От: Genbucks

ако изпратя писмо на genbucks да ми изпратят парите които са ми в сметката от продажби на пейпала дали ще ги пратят :(
Еми мелни ги. Но си мисля че няма да има проблем. Но си мисля че чакането не си заслужава. По-добре е да си дойдат с карта и да пристигат веднъж седмично.:) Успехи...
 
От: Genbucks

днес съм в доста отвратително насторение просто да не ми е човек пред очите:evil:ама се случва и на най добрите (макар и рядко)

без да сменям шрифта
Orders Support:​
affsupport @ genbucks.com / icq: [SIZE=+1]17-054-167

най бързият начин за комуникация с Гб е във тахният форум незнам какво се занимавате с icq лизате във форума и питате...
[/SIZE]
 
Последно редактирано от модератор:
От: Genbucks

а събота и неделя одобряват ли поръчки ? защото имам един ордър от 03 седи ... ? пише че ще му се обаждат да потвърдят всички детайли...
 
От: Genbucks

баце а получих от един др ордър явно няма пари в картата ли нз.. ? иначе е от [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Sweden Швейцария мисля че е от хубавите държави ;)[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Comments : [/FONT]Process ASAP​
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]Order declined, We will attempt a recharge[/SIZE][/FONT]
 
От: Genbucks

ами дано да го уточнят не е голяма комисионната но.. а този от 03 още седи а е големичък 140$...
 
От: Genbucks

баце а получих от един др ордър явно няма пари в картата ли нз.. ? иначе е от [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Sweden Швейцария мисля че е от хубавите държави ;)[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Comments : [/FONT]Process ASAP​
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]Order declined, We will attempt a recharge[/SIZE][/FONT]
Sweden е Швеция
 

Горе