GiftsRocket -> най-големите измамници.

jufo

Active Member
Получих 30$ GiftCard От giftsrocket.com , пратиха ми емайл със данните за картата , кога и свършва срока и security code..както на нормалните дебитни/кредитни карти.
Пробвах в над 15 сайта.. навсякъде ми показва ,че картата е невалидна. Писах на съпорта... и веднага получих автоматично съобщение от тях :

"Delivery to the following recipient failed permanently:

[email protected]

Technical details of permanent failure:
The account (моят емайл) is disabled."

Пробвах 2-3 пъти още.. същата работа. Преди малко им писах от другият ми емайл... да видим там дали ще отговорят.
Проверих в интернет за тях... само лоши коментари...та пиша тази тема ако някой използва тази система за gift карти да стой далеч от тези измамници !
Не съм първият , нито последния който ще се опари... до кога така... докладвани са хиляди пъти и сайта още си съществува и всеки ден 10-ки хора изгарят...
 
От: GiftsRocket -> най-големите измамници.

Хаха какво съвпадение. И аз получих паричен подарък, реших да го използвам в paypal и вече 3 дена нямам вест от тях. Писах им на същия този мейл и там няма отговор. Също като теб прочетох доста работи за тях, но има и хора които са си получили подаръка.
 
От: GiftsRocket -> най-големите измамници.

Учудващо има и добри мнения за тях. Не могат да ми направят една транзакция в PayPal, а предлагат изплащане с чек, банков превод и кредитна карта.
 
От: GiftsRocket -> най-големите измамници.

На мен направо ми се прати дебитна карта Visa като .pdf файл , който съдържа 16 цифрен код , секретен код и дата на валидност... но навсякъде ми изписва ,че дебитната карта не съществува.
 
От: GiftsRocket -> най-големите измамници.

За нея не знам, но мисля че пишеше някакъв срок от 3-4 дена за активиране. Ако е минал този срок значи има проблем. Ще видя дали на мен ще ми ги изпратят, но вероятността е малка.
 
От: GiftsRocket -> най-големите измамници.

Писах от друг емайл адрес и получих следният емайл :

Hi,

Thank you for contacting us, and please ignore that email. Our company
website is www.giftrocket.com, no s, and we do not sell Visa Gift
cards. We are investigating this fraud and will hopefully have it
resolved shortly, as someone has created a fake website and is
distributing these emails. Please DO NOT provide any information to
that website or accept any related gifts.

Thanks again and sorry for any inconvenience.

Best regards,



Jake Douglas
Community Manager
GiftRocket




Ясно.. някой е направил същият сайт като тях , само че добавил едно "s" и стана giftsrocket.com ... и от там.... на мен емайла ми за дебитната карта е от giftsrocket... димек от scama... Дано твоя гифт да е от оригиналния сайт.
 
От: GiftsRocket -> най-големите измамници.

Ами уж е от тях
Без име.png
 
От: GiftsRocket -> най-големите измамници.

Еее.. би трябвало да ти ги преведат тогава..
 
От: GiftsRocket -> най-големите измамници.

2 мейла им пиша и все още нямам отговор. Ще видим
 
От: GiftsRocket -> най-големите измамници.

minimalvoice, а според хедърите на съобщението дали е изпратено наистина от giftrocket.com или просто някой Ви е взел за шарани :) .... четейки темата ми се струва, че трябва да я прекръстят на "jufo и minimalvoice -> най-големите идиоти"
 
От: GiftsRocket -> най-големите измамници.

Хаха е защо пък аз да съм идиот. Няма да изгорят моите пари, така че ако ги преведат съм само на +
 
От: GiftsRocket -> най-големите измамници.

Дам.. и аз :) Нищо не сме загубили в крайна сметка..
 
От: GiftsRocket -> най-големите измамници.

Учудващо има и добри мнения за тях. Не могат да ми направят една транзакция в PayPal, а предлагат изплащане с чек, банков превод и кредитна карта.
:lol::lol::lol::lol::lol:
 
От: GiftsRocket -> най-големите измамници.

GiftRocket са солидни, това че Вие скамвате на воля из интернет и се чудите, защо не искат да си платят дребните измами си е ваш проблем.
 

Горе