GloAd Market - Ето как да монетизираме импресиите си

От: GloAd Market - Ето как да монетизираме импресиите си

Да питам сега и аз широката предприемаческа аудитория: До преди два месеца в Google adsense всеки ден успявах да натрупам не по-малко от 15-18 евро. Миналият месец с голям зор дневните стигаха до 6,5 - 7 евро (всичко това при условие, че имам средно около 9-10 000 импресии и не по-малко от 3 000 уникални посещения. Сега положението е още по-плачевно - не повече от 6 евро! Бихте ли споделили дали и при вас има спад в приходите от Google Adsense? Благодаря!
 
От: GloAd Market - Ето как да монетизираме импресиите си

Да питам сега и аз широката предприемаческа аудитория: До преди два месеца в Google adsense всеки ден успявах да натрупам не по-малко от 15-18 евро. Миналият месец с голям зор дневните стигаха до 6,5 - 7 евро (всичко това при условие, че имам средно около 9-10 000 импресии и не по-малко от 3 000 уникални посещения. Сега положението е още по-плачевно - не повече от 6 евро! Бихте ли споделили дали и при вас има спад в приходите от Google Adsense? Благодаря!

С идването на лятото намаяват приходите от адсенс.
 
От: GloAd Market - Ето как да монетизираме импресиите си

Някой получил ли е плащане за миналия месец? Бяха доста редовни, но се забавиха този месец.
 
От: GloAd Market - Ето как да монетизираме импресиите си

Вече са сложили лимит, минимално изплащане- 10 долара, това е причината. :)
 
От: GloAd Market - Ето как да монетизираме импресиите си

За миналия месец имам да взимам доста повече от тази сума. Писах им и никакъв отговор. Някой друг с такъв проблем?
 
От: GloAd Market - Ето как да монетизираме импресиите си

С идването на лятото намаяват приходите от адсенс.
Що така?

10 символа.
 
От: GloAd Market - Ето как да монетизираме импресиите си

Мисля че такъв специалист като теб трябва да знае отговора.
 
От: GloAd Market - Ето как да монетизираме импресиите си

Мисля че такъв специалист като теб трябва да знае отговора.

Аз съм писал по форума, че не разбирам от адсенсе.
 
От: GloAd Market - Ето как да монетизираме импресиите си

Пробвах да добавя сайта си и ми изписа това: Your website http://serialbg.ga is not accepted !

The reason why we cannot accept your website at this time is your website has low traffic.

Therefore, I think you should develop it, then we will consider once again.

If this is a wrong assessment about your website, please contact us. а сайта има 1500+ на ден посетители
 
Re: От: GloAd Market - Ето как да монетизираме импресиите си

Пробвах да добавя сайта си и ми изписа това: Your website http://serialbg.ga is not accepted !

The reason why we cannot accept your website at this time is your website has low traffic.

Therefore, I think you should develop it, then we will consider once again.

If this is a wrong assessment about your website, please contact us. а сайта има 1500+ на ден посетители

Питай ги какви са им минималните изисквания. То хубаво, че са дали причина, но нека и да кажат и след колко трафик да се върнеш пак да кандидатстваш. Някой да има инфо, че ми стана интересно. :) От кога 1500 на ден са малко в пазар кат БГ. :) Не че са много, но са сравнително не малко за бг стандартните ни.
 
От: GloAd Market - Ето как да монетизираме импресиите си

Не би трябвало, регистрирал съм сайтове и с по 500 посетители на ден. Прати им един аналитикс по мейл, не би трябвало да ти откажат регистрация.
 
От: GloAd Market - Ето как да монетизираме импресиите си

И при мен са го давали това а сайта определено имаше посетители.Ми казах им да го смучкат нищо друго.
 
От: GloAd Market - Ето как да монетизираме импресиите си

гола вода са, плащат по 1 цент на клик...
 
От: GloAd Market - Ето как да монетизираме импресиите си

Измамници са! Направих им стабилен трафик и имаха да ми дават към 200 долара и ме баннаха без никакво предупреждение, без имейли. 3 пъти им писах на съпорта, и нищо от тяхна страна.
GLOAD - ADONLY ИЗМАМНИЦИ
GLOAD - ADONLY SCAM

Махайте ги и си взимайте парите докато можете :)

Трафика ми беше от фейсбук и гоогле, беше супер стабилен, направих Viral website, на добри позции им бяха даже рекламите и имаха доста кликове.. пълен смях.
Халал да са им.
 
От: GloAd Market - Ето как да монетизираме импресиите си

Аз си вземам всеки месец парите, в продължение на месеци ама щом казвате, че са измамници... Така да е :beer:
 
От: GloAd Market - Ето как да монетизираме импресиите си

Не отричам че в продължение на няколко месеца плащаха по 30-40$, но след това ме баннаха под предтекст че трафика бил кофти.Па колко да е кофти новинарски сайт все от България посетители.Затова да го лигават.
 
От: От: GloAd Market - Ето как да монетизираме импресиите си

Тези не плащат.

Кажи нещо повече какво се е случило. Достигна ли минималният праг от 10$ за плащане? Обикновено плащат около 15-16 число на месеца.
 
От: GloAd Market - Ето как да монетизираме импресиите си

Отначало плащаха, после като направиш малко повечко парички директен бан, без обяснение :)
Ако бяха в BG бих им лепнал 1 дело, ама не са..
 

Горе