GloAd Market - Ето как да монетизираме импресиите си

От: GloAd Market - Ето как да монетизираме импресиите си

И при мен пратиха днес.
 
От: От: GloAd Market - Ето как да монетизираме импресиите си

Всички рекламни мрежи са кожодери, според мен няма смисъл да се занимаваш с тях, особенно като те гледам колко импресии имаш, има начини да печелиш доста повече отколкото ти плаща ГлоАд.

Звучи интересно! Как може да се печели без рекламни мрежи? Оставям настрана да търся фирми и да им пускам банери...
 
От: GloAd Market - Ето как да монетизираме импресиите си

Да платиха ама ми резнаха 2 от сайтовете единия е сайт за картинки другия за клипчета.

Your website has been rejected.

We can not approve your site at this time because we feel that your site does not comply Gloadmarket terms. Our aim is to offer our advertisers the site offers content rich and meaningful traffic received no pay and allow us to deliver targeted ads better target users. We believe that your current website does not meet this criteria.

Sincerely,

Gloadmarket Support Team

Интересното е че стоят повече от 6 месеца и трафика е предимно от USA.Ама как и да е.Не са незаменими.
 
От: GloAd Market - Ето как да монетизираме импресиите си

Дайте алтернатива на GLOAD че се издъниха много вече.Трафика им бил проблем че е от USA! Тъпаци.
 
Последно редактирано:
От: GloAd Market - Ето как да монетизираме импресиите си

Замислям се дали да не пусна пак на adcash, те глоад въртяха техни като се замисля.
 
От: GloAd Market - Ето как да монетизираме импресиите си

Дайте алтернатива на GLOAD че се издъниха много вече.Трафика им бил проблем че е от USA! Тъпаци.

Аз от край време като ви разправям, че Adversal, стига да те одобрят са по-читави. Въртя ги от 7-8 месеца и не съм имал ядове.
Освен там има една врътка дето на сайт, който е изял дървото от гошо през тях си въртя и реклами от адсенс, което пък вдига eCPM.
И eCPM е по-добър (без пуснати поп-ъндъри) от другите

Иначе съм извъртял глоад, адкеш. кадабра и какво ли още не. Даже от кадабра ми предлагат +10% ако се върна при тях :D
 
От: От: GloAd Market - Ето как да монетизираме импресиите си

Мисля да ги пробвам Adversal
 
От: GloAd Market - Ето как да монетизираме импресиите си

Сайта ми осъмна без реклами :evil: Рип глоадмаркет :lol:
Всъщност от поне месец са обявили, че ще се прехвърля на Adonly.
Now we are upgrading advertising server. It will be returned to work within a few hours. All data will be transferred to Adonly ! Thanks for your patience.
 
От: GloAd Market - Ето как да монетизираме импресиите си

Всъщност от поне месец са обявили, че ще се прехвърля на Adonly.

Те са обявили, но никъде в момента не мога да видя колко имам за май месец ??! Също и сайта ми остана гол като пушка :lol: Ще си платят иначе - няма къде да ходят,но към 20-ти
 
От: GloAd Market - Ето как да монетизираме импресиите си

Играем си на тука има - тука няма. В момента глоадмаркет си се отваря :D
 
От: GloAd Market - Ето как да монетизираме импресиите си

Аз така и не разбрах защо ми блокнаха сайтовете.
 
От: GloAd Market - Ето как да монетизираме импресиите си

Gload вече са Adonly. Сменил съм линковете, които водят към сайта в първото мнение.

Важно! Плащанията за май, ще се извършват след 15 юни.
 
От: GloAd Market - Ето как да монетизираме импресиите си

Само при мен ли е проблема или не? Банерите се принтват след края на зоната и ми се размества дизайна. Дано да се оправи скоро.
 
От: GloAd Market - Ето как да монетизираме импресиите си

Само при мен ли е проблема или не? Банерите се принтват след края на зоната и ми се размества дизайна. Дано да се оправи скоро.
Виетнамска им работа :)
 

Горе