Godaddy 2.17$ за .com с таксите (Регистрация)

От: Godaddy 2.17$ за .com с таксите (Регистрация)

Предпочитам да дам 10 долара в http://namecheap.com отколкото тук 2 и след месец да ми блокират акунта и да искат снимка на лична карта, която 1000 пъти им пратих и така и не ми отблокираха акаунта.
 
От: Godaddy 2.17$ за .com с таксите (Регистрация)

Предпочитам да дам 10 долара в http://namecheap.com отколкото тук 2 и след месец да ми блокират акунта и да искат снимка на лична карта, която 1000 пъти им пратих и така и не ми отблокираха акаунта.

странно, по принцип е стандартна процедура и не би трябвало да има проблем. Данните ти от акаунта съвпадат с тези от картата/pp акауннта?
 
От: От: Godaddy 2.17$ за .com с таксите (Регистрация)

странно, по принцип е стандартна процедура и не би трябвало да има проблем. Данните ти от акаунта съвпадат с тези от картата/pp акауннта?
Абсолютно, сега чакам да затрият домейните и да си ги регна другъде.
 
От: От: От: Godaddy 2.17$ за .com с таксите (Регистрация)

Абсолютно, сега чакам да затрият домейните и да си ги регна другъде.

Много тъпо. Имам два апрувнати акаута там и на двата ми искаха лични карти снимани(все пак сме източна европа и по презюмпция сме някакви измамници), но макс 48 часа отнемаше. Връщат ли ти някакъв отговор(шаблон) или...?

Пусни един тикет на съпорта със случая.

пп: удобни са да си "хващаш" разни домейни с тея постоянни промоции. Не излезе ли нищо поне ти идва без пари.
 
От: От: От: От: Godaddy 2.17$ за .com с таксите (Регистрация)

Много тъпо. Имам два апрувнати акаута там и на двата ми искаха лични карти снимани(все пак сме източна европа и по презюмпция сме някакви измамници), но макс 48 часа отнемаше. Връщат ли ти някакъв отговор(шаблон) или...?

Пусни един тикет на съпорта със случая.

пп: удобни са да си "хващаш" разни домейни с тея постоянни промоции. Не излезе ли нищо поне ти идва без пари.
Имам сигурно 1000 излишно домейна, отдавна спях да купувам на посоки
 
От: Godaddy 2.17$ за .com с таксите (Регистрация)

Дали случайно е валиден кода?
 
От: Godaddy 2.17$ за .com с таксите (Регистрация)

Дали случайно е валиден кода?

За горният код не съм сигурен, но аз наскоро ползвах този--- > cjcRMN295c

Според източника от който го взех, би трябвало да е валиден до 28 февруари, а цената на домейна с него става $2.95 + $0.17 такса.
 
От: Godaddy 2.17$ за .com с таксите (Регистрация)

Благодаря, ще пробвам.
 
От: Godaddy 2.17$ за .com с таксите (Регистрация)

Благодаря, ще пробвам.

Моля... забравих да спомена, че кода работи само с карти :(
 

Горе