Godaddy .COM за $3.13 - трикче

SmartBusiness

Active Member
Отворих се на следният трик.

Изберете си .COM домейн, добавете го в "carta". Въведете този код ---> gtnftu03

НЯМА ДА ВИ ДАДЕ НАМАЛЕНИЕ, но не се отчайвайте.

Сега кликнете кутийките на разширенията на .net и .info на домейна, като по този начин ги добавите към поръчката.

Сега изтрийте домейните .info и .net от поръчката.

Честито - току що преметнахте Godaddy. :)

п.п.

Противниците на Godaddy няма смисъл да псуват и мен като Fozzy. Просто не се възползвайте от офертата. Успех.

Трикчето става само с карта. Не върви с paypal.
 
Последно редактирано:
От: Godaddy .COM за $3.13 - трикче

Честито - току що преметнахте Godaddy. :)

Ти си мислиш, че си преметнал GoDaddy, но в същност може да се окаже обратното.

Много внимавайте с този доставчик на домейни, никога не си купувайте whois privacy от там. Може да ги прецакате като си купите първо евтино с купон за отстъпка и после като мине минималния срок (60 дена след регистрация) да си трансферирате домейна при друг доставчик (вероятно той ще ви предложи малко по-ниска цена за трансфер от цената за обновяване на GoDaddy и ще ви предложи надежден whois privacy).

Например internet.bs ще ви приеме домейн .com за 8.49 и ще ви предложи надеждна услуга whois privacy (за разлика от GoDaddy, който ще ви вземе пари и ще ви покаже личните данни на всеки, който поиска това - вие ще платите такса за разкриването на собствените си лични данни когато някой ги поиска!).
 
От: Godaddy .COM за $3.13 - трикче

ама ти си купуваш от тях домейн за една година?
ако през тази една година те усетят че ги лъжеш нали щи спрат домейна :)
 
От: Godaddy .COM за $3.13 - трикче

няма премятане бе хора... просто са го направили да не работи като код а само като линк и затова си мислят че са преметнали някой а то си е тяхна редовна и съвсем нормална промоция като всички останали
 
От: Godaddy .COM за $3.13 - трикче

аз ши пробам ма да ни ми пратят мутрите
 
От: Godaddy .COM за $3.13 - трикче

Че мен не са ме псували. :) AlanForta се ядоса, че не е прав и не му слязох на нивото да го обиждам. Той затова се ънсъбскрайбна и публично се зарече:

А ДА СИ МНОГО ДОВОЛЕН, АЗ СЕ ОТКАЗВАМ ОТ ТОЯ ФОРУМ
ДА СТЕ ДОВОЛНИ И ДА МОЖЕТЕ ДА ПУСКАТЕ ТЕМИ НА ВОЛЯ

Бай дъ уей, гореспоменатия господин си е махнал последната активност от профила, така че 100 на 100 тайничко ни шпионира. Аз ще продължавам да си го дразня, че да се върне :)
 
Последно редактирано:

Горе