Google ме деиндексира ... защо?

Synthetic

Active Member
Здравейте. Имам един домейн , който съм поставил 3 негови субдомейна съответно със сайтове на тях - по точно аутоблогове. До тук съм нямал проблем с индексирането им, но какво забелязах вчера. Проектирах нов блог със субдомейн пак към въпросния главен.. Този блог е за покер и за моя изненада няколко часа след като беше готов видях , Г. е деиндексирал другите субдомейни и блогс заедно със главния такъв домейн.. Та въпроса ми е дали това е от покер нишата и блога нещо? Днес още нямам индексиране...а интересното е ,че тези мои блогове са от 1/2 месеца и за сега съм нямал проблем с тях... Може ли нещо да не е както трябва заради този нов блог с покера и от там да е рефлектирало в/у главния домейн и другите субД... Ако на някой му се е случвало такова нещо и може да ми окаже съдействие с информация ще съм ви много благодарен...

П.п Какви са вариантите - да бъде отново индексиран или да духам супата казано по нашенски ???
 
От: Google ме деиндексира ... защо?

и при мен се получи в два сайта ...
единственото ми обяснение е дублирано съдържание ...
не съм сигурно но друго логично няма
 
От: Google ме деиндексира ... защо?

и при мен се получи в два сайта ...
единственото ми обяснение е дублирано съдържание ...
не съм сигурно но друго логично няма
това е :)
Затова ако сте с wp го по накичете с плуг-ини за подобни постове, най-четени и други подобни, за да има и друго съдържание :)
 
От: Google ме деиндексира ... защо?

и при мен се получи в два сайта ...
единственото ми обяснение е дублирано съдържание ...
не съм сигурно но друго логично няма

Сега върнат ли си обратно в индекса ??? :/
 
От: Google ме деиндексира ... защо?

Пробвай да махнеш събдомейните и си провери новите линкове към сайта ти дали не са от (лоши съседи) или ти да линкваш към подобни.Провери и дублиращият контент.А покер нишата пак гледай да дилваш със сайтове с добри позиции в Г а не със скам,защото има доста.
 
От: Google ме деиндексира ... защо?

ами чакам да ме върне ама...
чакай да проверя все пак дали има някакво подобрение ...
до онзи ден само по снимките в постовете имах влизания от гоогле
а преди това правех по 150 ...
 
От: Google ме деиндексира ... защо?

Пробвай да махнеш събдомейните и си провери новите линкове към сайта ти дали не са от (лоши съседи) или ти да линкваш към подобни.Провери и дублиращият контент.А покер нишата пак гледай да дилваш със сайтове с добри позиции в Г а не със скам,защото има доста.

Нови линкове от къде по точно ? А и махна ли субдомейните тва, ще рече ли ,че и блоговете ми там изчезват :/...
 
От: Google ме деиндексира ... защо?

остави субдомейните не пречат ! и ли по точно не пречат толкова колкото си мислят ... :)
добра е идеята на нетсърфър
понакичване малко и аз ще го приложа и ще набия рсс-та от други сайтове да пооказва за да има разнообразие малко :)
а иначе сега погледанх нямам развитие повече от месец гогле ме намира само по снимки и тук таме някоя фраза ... но резултата е равен на МНООООООО ЗЛЕ :)
трябваше да имам по около 400 на ден а аз имам по 5 от гоогле
реших да пробвам друго и си купуих нов домейн за да видя дали същата информация ще я разбере като дублирана ако сам не му покажа източника ...

прехвърлих без промяна сайта на нов домейн ! - преди три дни
без да го регистрирам никъде !
само сайтмапа му набутах
днес има 80 посещения от гоогле - по съдържание което беше индексирано в стария домейн за дублирано ...
никакви линкове вече откъде съм го дублирал за да няма такива гафове !!!
 
най вероятно покер блога се е набил на очи и е отишъл при ръчен едитор а ако е бил аутоблог направо си отлетял оки автоблоговете стават ако ви мързи да трупате контент ама с тях сте с едния крак деиндексирани по добре цъкаите с блог с 10 тина страници уникален контент които се прави веднъж и след това само линк билдинг
 
От: Google ме деиндексира ... защо?

И как да постъпя сега... да изтрия блоговете и субдомейните ли ?
 
Да изтриеш всичко нередно от сайта според уебмстър гаидлаинса и да събмитнеш през уебмастър тулса реинклужън рикуест в които добре да се обясниш че си премахнал всичко и да помолиш да те върнат че повече няма да правиш така .... и да стискаш палци...
 
От: Re: Google ме деиндексира ... защо?

Да изтриеш всичко нередно от сайта според уебмстър гаидлаинса и да събмитнеш през уебмастър тулса реинклужън рикуест в които добре да се обясниш че си премахнал всичко и да помолиш да те върнат че повече няма да правиш така .... и да стискаш палци...

Брато може ли да ми обясниш къде точно е тоя "уебмстър гаидлаинса" ... а и после наново ли да субмитна сите мапа? и рекуест ? :/
 
Ето от утк излиза формичка за обяснения ама я стане я нестане
reinclusion-highlight.gif
 
От: Google ме деиндексира ... защо?

3 аутоблога на 1 домейн???!!!... WTF
аз бях направил 50 аутоблога за 1 ден и всички бяха баннати от Г, ма то беше понеже идваха от 1 IP всичките.
забрави за тоя домейн (, може да му качиш 1 аутоблог и да го оставиш да изтича)
 
От: Google ме деиндексира ... защо?

Harro изтрих блоговете и оставих само един блог тоя за покер , не е аутоблог... другите субд и блоговете на тях ги изтрих... дано се оправят нещата :)
 

Горе