Google ме отряза много гадно

От: От: От: Google ме отряза много гадно

Малко си се олял. За 4-5 месеца милион и кусур страници. Мислиш ли, че не е странно. А и за да е стар домейна трябва да е поне на 2-3 години, на 5 месеца си е баш нов.
100к ги постигам за седмица, а ти ми говориш милион за 4,5 месеца как се постигат.
 
От: Google ме отряза много гадно

Днеска още 1 сайт изгоря http://www.yesvideos.net и от адсенс го блокираха с всеки изминал ден ще резнат повече и повече нямам думи.
 
От: Google ме отряза много гадно

аз се чудих защо във vbox7 няма адсенс явно и по-големите ги режат
 
аз вчера ти казах че са покарали с някои нов алгоритъм или нова версия която реже всички без достъчно съдържание ти ми опонираше че имало други не баннати... гледам че това май е същия скрипт като на твоя сайт предполагам има и други които го ползват може да провериш при тях каке


може и един експеримент да си направиш като слагаш уникални описани от по 300+ думи към клипчетата да видиш дали така ще ги резнат но мисля че няма

само едно се чудя задължително ли е да слагаме линк до всеки баннат сайт от Г по темите няма да му помогне с нищо като е резнат от за качеството на съдържанието...


по принцип банатите сайтове ги обсъждаме в темата за книги и куросве по късно ще я преместя по късно ако не ти се махат линкове


ks0lo вбокса кога са махнали адсенса аз не го ползвам че ми е много бавен ама като си споням за последно имаше ? иначе те мисля са премиум публишър такива ги глезят повече
 
Последно редактирано от модератор:
От: Google ме отряза много гадно

И тоя сайт е мой, но не е готов скрипт писал съм го аз всичко от vbox7 взима. Да видим гоогле до къде ще продължи така.
 
От: Google ме отряза много гадно

На мен пък направо ми блокнаха акаунта цървулите, заради това, че някой ми е прицъквал по рекламите масирано..ти имаш сестра въри доказвай, че не е курва.Писах им жалби и т.н. и ме отсвириха.
 

Горе