Google пуска свой браузър - Google Chrome

Izida

New Member
Американският интернет гигант Google (”Гугъл“) обяви,че пуска интернет браузър – Google Chrome (”Гугъл Хром”), който ще конкурира проекта на Microsoft (”Майкрософт”) – Internet Explorer (”Интернет Експлорър”).

“Ние ще пуснем бета версия на Google Chrome в повече от 100 страни”, бе съобщено на “официалния блог на Google. Приложението ще се изтегля от мрежата безплатно и ще бъде свободно от всякакви права. То ще може да се модифицира и първоначално ще може да бъде използвано само с операционната система на Microsoft – Windows (”Уиндоус”). Google обяви, че работи, за да създаде и версии за Linux (“Линукс”) и Macintosh (“Макинтош”).

Код:
http://svejo.net/home/link_summary/71400-Google-puska-svoi-brauzur-Google-Chrome
 
От: Google пуска свой браузър - Google Chrome

интересно, за сега мисля да съм с ФФ, но ще се тества! :d
 
От: Google пуска свой браузър - Google Chrome

Fire Fox 3 ;) преди всичко
 
От: Google пуска свой браузър - Google Chrome

+1 от мен..

Благодаря ти много за интересната статия, успех и за нататък :)

ПП: Макар, че бях против лисицата ме зариби и мен, но за всеки случай съм и с ie за тестване на сайтове и т.н, надявам се Г да не ни разочарова :)
 
От: Google пуска свой браузър - Google Chrome

Благодаря на всички за мненията тук и оценките в свежо.
Но трабва да благодарите на Дарик, а аз съм просто "нюзбот", както вече бях неречена ;)

Аз също съм за Мозила, но ще видим....
 
От: Google пуска свой браузър - Google Chrome

Интересно е това. Все пак Google е основният спонсор на FF така че може да се очаква скоро след като пусне браузера си да спре да спонсорира лисицата и тя да спре да се развива така добре.
 
От: Google пуска свой браузър - Google Chrome

+1 И от мен и аз съм за FF, но както каза "penev75"
може лисицата да започне да запада покрай новото
творение на Г. :)
 
От: Google пуска свой браузър - Google Chrome

Гугъл ще спонсорира лисицата до 2011 някъде, скоро сключиха договор, така че не се притеснявайте за лисицата ;) Иначе браузъра ще се тества, но надали ще смени Лисицата..
 
От: Google пуска свой браузър - Google Chrome

Не знам ама е много добър браузъра на google :)
Иначе засега с firefox като ще използвам и тоя на
google щото много бърз бе да му се невиди. Много бърз
 
От: Google пуска свой браузър - Google Chrome

Добро е браузърчето мен ми хареса и наистина е много бърз ще кажеш, че зарежда страниците напрово от на съседа компа :)

Забелязах че като влезнах във вбокса да гледам някакви клипове почти заби, клипа го пусна с прекъсвания това забелязва ли се при вас?
 
От: Google пуска свой браузър - Google Chrome

Случва се да бъгва (успях да го гръмна веднъж), но наистина е много бърз и удобен (в момента пиша с него). Интересно как ли ще се пишат плъгини, все още не виждам никакво инфо по въпроса. Лисицата засега води заради плъгините.
 
От: Google пуска свой браузър - Google Chrome

Наистина много бърз, но пък заби след една кратка разходка из арена-та. прекалено много му идва флаш-а.
 
От: Google пуска свой браузър - Google Chrome

абе ползвахте го това след 1-2 годинки
когато като се погледне луната, върху нея ше има логото на Гуглъл Муун Бета
 
От: Google пуска свой браузър - Google Chrome

мазничък е :lol: ама на един Инвижън форум ми заби:mrgreen: после се оказа че съм постнал мнението 8 пъти
 
От: Google пуска свой браузър - Google Chrome

Знам, че всички се радвате на новичките неща, но ви препоръчвам Ви да не го използвате. Броузера има огромна дупка чрез която може да изтеглите файл от даден сайт без да разберете :)
 
От: Google пуска свой браузър - Google Chrome

бозичка си е според мене след 1-2 месеца може да го оправят...
 

Горе