Google спря да индексира wordpress страниците ми

rokoko

New Member
Проблемът ми е следния:

като напиша в гугъл site: моятдомейн.ком ми вади всички линкове към постовете, които съм правил.

А като пиша в гугъл www.моятдомейн.ком не излиза нищо свързано с моя сайт, дори и начална страница.
Имам в предвид че линковете ми са в гугъл-а но не се намират по ключови думи и title-и ...
Това е robots.txt файла ми:

Код:
User-agent: *Disallow: /wp-admin
Disallow: /wp-includes
Disallow: /wp-content/plugins
Disallow: /wp-content/cache
Disallow: /wp-content/themes

Allow: / Sitemap: http://mydomain.info/sitemap.xml

.htacess :
Код:
# BEGIN WordPress<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>


<Files wp-config.php>
order allow,deny
deny from all
</Files>


<Files ~ "^.*\.([Hh][Tt][Aa])">
order allow,deny
deny from all
satisfy all
</Files>


# END WordPress
 
От: Google спря да индексира wordpress страниците ми

Нали знаеш, че има разлика с www и без него?
Кой адрес си задал в настройките на WP-са? Със или без www?
 
От: Google спря да индексира wordpress страниците ми

няма значение дали пиша сайта ми с www, http// или само домейна все същото не го намира. само със site: домейна и ми вади всички линкове на страници, постове, категории и така нататък - около 26-27 страници. сайта ми е в подписа.
 
От: Google спря да индексира wordpress страниците ми

няма значение дали пиша сайта ми с www, http// или само домейна все същото не го намира. само със site: домейна и ми вади всички линкове на страници, постове, категории и така нататък - около 26-27 страници. сайта ми е в подписа.
Зареди този адрес: http://www.scriptsmafia.eu/ и ще разбереш защо не ти индексира с www.
 
От: Google спря да индексира wordpress страниците ми

Офффф, @uohero човека иска да каже, че не му се показва контента в индекса, дори и, ако търси по тайтъл. Какво значение има дали ще си напиша домейна с ввв или без и да го търся в гошо? Гошо не е толкова прост тествай с някой твой домейн и си го потърси с ввв и без него да видим дали няма да ти го издумка на първа страница + някоя друга публикация.

Това направо напоследък все-едно язе пия вазе хваща. :lol:

По темата, предполагам те е думнала някаква панда, това са точните и характеристики.

Друг е въпроса защо?
 
От: Google спря да индексира wordpress страниците ми

Офффф, @uohero човека иска да каже, че не му се показва контента в индекса, дори и, ако търси по тайтъл. Какво значение има дали ще си напиша домейна с ввв или без и да го търся в гошо? Гошо не е толкова прост тествай с някой твой домейн и си го потърси с ввв и без него да видим дали няма да ти го издумка на първа страница + някоя друга публикация.

Това направо напоследък все-едно язе пия вазе хваща. :lol:

По темата, предполагам те е думнала някаква панда, това са точните и характеристики.

Друг е въпроса защо?
Сигурен ли си?
 
От: От: От: Google спря да индексира wordpress страниците ми

Не бе:)

1
2

Ся чатна ли:)
Да, сега прочетох пак внимателно първия пост, колегата да не обръща внимание на писаниците ми
 
От: От: От: Google спря да индексира wordpress страниците ми

3 десет символа. Десет десет, десет и десет, десет символа баце. :D

Не бе:)

1
2

Ся чатна ли:)
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Google спря да индексира wordpress страниците ми

Офффф, @uohero човека иска да каже, че не му се показва контента в индекса, дори и, ако търси по тайтъл. Какво значение има дали ще си напиша домейна с ввв или без и да го търся в гошо? Гошо не е толкова прост тествай с някой твой домейн и си го потърси с ввв и без него да видим дали няма да ти го издумка на първа страница + някоя друга публикация.

Това направо напоследък все-едно язе пия вазе хваща. :lol:

По темата, предполагам те е думнала някаква панда, това са точните и характеристики.

Друг е въпроса защо?

А как да разбера дали това е причината и как да оправя проблема?
 
От: От: Google спря да индексира wordpress страниците ми

По признаците на заболяването.

За, жалост не мога да дам лекарство, ако можех щях да си върна сайт който ми правеше по 30+ к. на ден.

Извинявай, но истината е такава накаже ли те туй животно направо, пиши го бегал....

А как да разбера дали това е причината и как да оправя проблема?
 
От: Google спря да индексира wordpress страниците ми

Благодаря за помоща. Домейна изтича в средата на януари и ако до тогава не се е оправил няма да го удължавам.
 
От: Google спря да индексира wordpress страниците ми

Ами с това съдържание няма как да не те сложат в блаклиста
 
От: Google спря да индексира wordpress страниците ми

Такова съдържание (nulled скриптове) се слага във форуми, които не се индексират според мен.
 
От: Google спря да индексира wordpress страниците ми

А на такъв домейн какво съдържание да сложа?
Имам интерес към сайта, ако не ти се занимава с него дай цена на ЛС :)
 

Горе