Google спря да индексира wordpress страниците ми

От: Google спря да индексира wordpress страниците ми

А според теб някои дали ще те открие точно с това словосъчетание "gptengine nulled"
 
От: Google спря да индексира wordpress страниците ми

Намерих един блог - http://coolwpplugin.blogspot.com/, който е копирал моите постове и ги е публикувал.Линковете му водят към моя сайт. Това добре ли е или не?

Не разбира се. Получава се duplicate content което ще доведе до сриването на единия сайт във SERP-a.
 
От: Google спря да индексира wordpress страниците ми

С риск да получа много отрицателни коментари и негативи:
-тази тема е продълженение на "проблемите" на потребителя който попада в "черния списък"
-"много е трудно" да се разбере защо попада в този списък - нулирани теми, платени добавки безплатно - няма лошо

В крайна сметка, форума е създаден да помага съгласен съм с това, за мнение и т.н. НО

- хубаво си решил да ползваш тази пазарна ниша - няма лошо предлагаш нещо, решил си, че може да спечелиш нещо от това, но в крайна сметка положи и ти услилия, проверявай приложенията за зловреден код и буби, гарантирай, че всико е проверено и няма вируси. copy ->paste до никъде няма да стигнеш, освен да си платиш домейна и хостинга.
- премахни думата nulled, от съдържанието, знам че е търсена, но Гошо за съжалене не идиот, бързо ще те "прати" на далечно място :)

Успех със страницата .
 

Горе