Google +1 помощ

Всеки, който често публикува свои публикации в Google+ може да пише на лично, за да се сприятелим и да си помагаме като си харесваме публикациите! Аз в момента имам 2 активни профила, в които публикувам често и трябва днес да си направя още един, така че ако се сприятелите с моите профили ще получите 3 Google +1 на всяка една от вашите публикации.:)
 
От: Google +1 помощ

Айде ле хора! Очаквах да направим тук една група от 20-30 човека сео оптимизатори, за да си помагаме и да преборим останалата част от конкуренцията! Само 2-ма оптимизатори ми писаха досега. Та това е безплатно сео. Много по-добре +1 от svejo like. Айде стягайте се и да си помогнем да направим малко пари. :D
 
От: Google +1 помощ

Кой е другия? Ако иска да се добавим взаимно?
 
От: Google +1 помощ

Темата е много готина. И аз отдавна търся хора, с които да си разменяме +1. Тази мрежа явно хич не е популярна в БГ, но пък очевидно трупа точки за SEO,Пращам ти на ЛС моята страница. Прати ми и твоите и ще ги добавя.
https://plus.google.com/u/0/b/110667154067382972323/110667154067382972323/posts
 
Последно редактирано:
От: Google +1 помощ

Супер! Малко по-малко се събираме. Трябва обаче още хора. Незнам защо има толкова малко желаещи за google+. Хората прекалено много наблягат на facebook и svejo, но забравят явно че google си ценят най-много тяхната социални мрежа. Все пак благодаря на maverick и на pavlin че решиха да се включат. :)
 
От: Google +1 помощ

Извинявам се за забавянето.
Вискяр Бг е добавен.
СТАН има лично от мен.
Междо другото СТАН можеш да си постнеш профила тук, за да могат да те добавят и другите колеги!:)
 
От: Google +1 помощ

Който си беше сложил линка на всички съм им набил +1
 
Последно редактирано:

Горе