Google +1 Exchange Website :P

monefff

Well-Known Member
Здравейте,

Намерих едно сайтче, в което може да разменяте +1 :)

Работи! И всичко е ОК..

Заповядайте

http://plused.net/register.php?ref=128 (реферал)

http://plused.net (без реферал)

Успех с плюсовете ;P

Поздрави,
Симеон
 
Последно редактирано:
От: Google +1 Exchange Website :p

Направих си регистрация. Остава да видим какво ще измъти на края гугъл с това +1 :) Всички са луднали по това, но дали наистина има смисъл, само те си знаят :)
 
От: Google +1 Exchange Website :p

Направих си регистрация. Остава да видим какво ще измъти на края гугъл с това +1 :) Всички са луднали по това, но дали наистина има смисъл, само те си знаят :)
Ами започнах да "експериментирам" върху не толкова търсена ключова дума, но ще видим дали ще има ефект.

Като цяло +1 се появи и в Webmaster Tools-а на гоогле..
Така, че дори сега да няма ефект, може би по-късно със сигурност ще има! ;)

Успех! :)
 
Последно редактирано:
От: Google +1 Exchange Website :p

Съжелявам колега, не съм видял темата ти. :(

YouLikeHits пуснали ли са такива +1-та ?

Този plused, все още се развива, и няма много посещения и в някой моменти няма сайтове за цъкане на +1ци..
 
От: Google +1 Exchange Website :p

Добре де всички луднаха по това +1 Г. А реалните потребители даже не знаят за какво става на въпрос. Аз като най-неграмотен да попитам има ли доказани резултати за това с какво помага този бутон?
 
От: Google +1 Exchange Website :p

От размяна на +1 няма никакъв смисъл. Горепосочените сайтове са изпробвани и ефект няма. За да има смисъл от +1 трябва да ползвате google plus и този, който е сложил + на сайта ви да е свързан с вас (в google plus). Полза иначе няма.
 
От: Google +1 Exchange Website :p

Добре де всички луднаха по това +1 Г. А реалните потребители даже не знаят за какво става на въпрос. Аз като най-неграмотен да попитам има ли доказани резултати за това с какво помага този бутон?

Идеята е следната: аз и ти сме connect-нати в plus.google.com, т.е. сме приятели. Ти слагаш + на сайт, в който има информация за планини. Аз утре търся "планини" в google и първо ще ми излезе сайтът, който ти си означил с +, защото сме connect-нати. Тоест, слагайки плюс на някой сайт ти казваш на всичките си контакти от гуугълската социална мрежа - "е това си струва".
 
От: Google +1 Exchange Website :p

Ники това е официалната версия, но за да го наложат със сигурност ще пуснат някакъв фандък за да се зарибяват уебмастерите и да им се развива системата иначе много трудно ще пробият.
 
От: Google +1 Exchange Website :p

Аз утре търся "планини" в google и първо ще ми излезе сайтът, който ти си означил с +, защото сме connect-нати. Тоест, слагайки плюс на някой сайт ти казваш на всичките си контакти от гуугълската социална мрежа - "е това си струва"

Нещо подобно, но не точно. Тя и тази тема е една от причините да го мъдрят още много време, защото от сега се почна абюза.
 
От: Google +1 Exchange Website :p

Определено, тепърва ще се изяснява и ние ще си самоизясняваме какво и как, но практически си работи +1. Всички, които ме следят в Buzz си ми виждат снимката под линкове, на които съм ударил +1. То това му е замисъла, да ти подскаже, че нещото означено с +1 е "качествено", защото твой приятел го е означил като такова.
 
От: Google +1 Exchange Website :p

Да,но така не може ли да правят манипулации?Много хора не подбират приятелите си(във фб например половината от хората не познават 30-35% от приятелите си),което значи,че ще се получават много препоръки уж от приятели,което пък значи,че ако имаш много приятели при почти всяка много търсена дума ще ти излиза препоръчаното от приятел,което не е задължително да е добро.Искам да кажа,че може да се направи мрежа от акаунти,които да препоръчват на различни хора 1 сайт и така той да бъде по-посещаван.
 
От: Google +1 Exchange Website :p

Добавете +1 в страниците си, така че сайтът Ви да се откроява

Бутоните +1 позволяват на хората, които харесват съдържанието Ви, да го препоръчат в търсенето с Google

http://www.google.com/intl/bg/webmasters/+1/button/

legend_blue.png
импресии на +1 с пояснение
legend_orange.png
кликвания върху +1 с пояснениеВлияние върху търсенето<10
(6 500 общо)
<10
(250 общо)
- Промяна на CTR с +1



Това е от уебмастъра

Все пак си мисля че ще влияе най -много когато те подкреят с +1 в резултатите от търсене :(
 
От: Google +1 Exchange Website :p

Поставих си бутона +1 на сайта, но защо след като гласувах ми отчете плюс един глас и се виждаше на сайта. Но след като излезнах от gmail и рефрешнах сайта ми даде 0 гласа. Да уточня че гласувах от друг акуант на gmail.
 
От: Google +1 Exchange Website :p

Добре де всички луднаха по това +1 Г. А реалните потребители даже не знаят за какво става на въпрос. Аз като най-неграмотен да попитам има ли доказани резултати за това с какво помага този бутон?

Няма доказани резултати. Ако говорим за българският интернет скоро не мисля, че ще има видим ефект.
Реално масовите потребители ползват доста български пощи като abv и mail.bg и дори не знаят какво е gmail, дори да ползват всеки ден google.
 

Горе