Google Ad Words въпросче

total.jpg

Моля някой запозант да ми обясни как да добавя линкове под рекламата защото просто не мога да го намеря :(
 
От: Google Ad Words въпросче

Благодаря много. А можете ли да ми обясните защо някой път ad words се показват в дясно а понякога горе под търсене. От какво точно зависи.
 
От: Google Ad Words въпросче

Според броя на рекламиращите, спрямо заложените дневни бюджети, както и от максималната зададена цена на клик.
 
От: Google Ad Words въпросче

Благодаря. А има ли начин да разбера колко пари да давам на клик за да съм най горе че отстрани не ми харесва не ми изписва номера :)
 
От: Google Ad Words въпросче

Да. Проба - грешка.
 
От: Google Ad Words въпросче

Tsvetan Radushev, има много информация. Не става с проба-грешка.
 
От: Google Ad Words въпросче

Tsvetan Radushev, има много информация. Не става с проба-грешка.

Можеше да отговоря ползвайки и по-сложен изказ като: Да, има много информация и писано по темата в интернет. Порови и ще намериш. В общи линии трябва да експериментираш и следиш конверсията на кл думи, които ползваш, както и класирането си по тях, търсения и тн. Но на края пак е същото проба - грешка :)
Или има толкова печени с кристалната топка, че от раз залагат кл думи в кампания на оптимално ниски цени на клик, водещи до максимален брой продажби? :)
 
От: Google Ad Words въпросче

Проба-грешка за кое ? :) Има и други фактори освен колко бидва за клик. Като искаш да му помогнеш бъди по по-подробна/ен .
 
От: Google Ad Words въпросче

Така имам сайт на английски и на български.
Добавям си сайта на български одобряват го и там си пускат реклами на бг примерно като сложа кода.
А мога ли да добавя после и сайт на английски към същия акаунт ? Защото ме пита основен език на сайта а аз имам сайтове и на двата езика ?

Чакам одобрение все още и затова питам просто съм любопитен.
 

Горе