Google Adsens account закрит

re

При мен се полу4и друго един ден видях 4е не излизат реклами на саита ми и ре6их 4е са ме резнали и мен но опитах да си влезна в акаунта и няма6е проблем акаунта ми работе6е. след малко размисъл ре6их да си проверя по6тата да видя дали има не6то и има6е писмо от адсенс от преди седмица(не си проверявам по6тата с която се ргнах в адсенс :( ) Бяха ми писали да премахна съдаржанието за възрастни от саита си до 3 работни дни и няма да има проблем. да оба4е аз го видях това писмо след седмица когато ве4е бе6е късно, но интересното е 4е не ми спряха акаунта а спряха подаването на реклама към саита ми и сега акаунта си работи оба4е немога да ползвам адсенс на саита си (да им го тура в усти4ките). Писах 4е съм видял писмото късно но няма6е фаида.
 
гоогъл не са чак толкова непробиваеми.Не си го мислете ,но не е хубаво да се краде..... :wink:
Пари от гоогъл могат да се правят както и по легален така и по-нелегален ама няма какво да си говорим гоогъл са си гоогъл.
 
навремето буквално си играх със тях... но вече имат доста опит и
имат много статистики така че внимавайте да не се опарите :)
 
Sobieski каза:
навремето буквално си играх със тях... но вече имат доста опит и
имат много статистики така че внимавайте да не се опарите :)

Бате какво ще рече на времето, тъй като до колкото знам си на 15? :lol:
 
е тва че съм на 15 нищо не означава... значи когато съм бил на 13-14
преди 1-2 години означава на времето...
 
nik0la каза:
Не могат да те изхвърлят без причина. Възможно е и някой "добронамерен" приятел да си е покликал ...

Щеше да го види на статистиките - високо кликфру и много регистрирани кликове.
 

Горе