Google Adsens account закрит

joy_angels

New Member
Здравейте, предприемачи! От 2 месеца ползвам адсенс и вчера сутринта гугъл ме сурвака със закрит акаунт. Без обяснения - и на двата сайта (БГ и ЕНГ). Нито дума защо - било опасно за политиката им. Разбрах, че на доста народ се е случвало това. А тъкмо бях изкарала цели 11 долара. Подадох апелация - сега чакам, но не вярвам да дочакам.
Освен да се оплача имам и питане - някой пробвал ли е адсенс на яху? Как е плащането? Поне английския сайт да спася...
Поздрави на всички и благодаря.
 
Здрасти и добре дошъл тук.
Кофти новини. Освен да изчакаш за отговор, невиждам какво може да направиш ако държиш на тях. А имаш ли идея за какво може да са ти закрили акаунта? Имаш ли идея, ако да може да споделиш за да стане ясно. :wink:
 
joy_angels каза:
Здравейте, предприемачи! От 2 месеца ползвам адсенс и вчера сутринта гугъл ме сурвака със закрит акаунт. Без обяснения - и на двата сайта (БГ и ЕНГ). Нито дума защо - било опасно за политиката им. Разбрах, че на доста народ се е случвало това. А тъкмо бях изкарала цели 11 долара. Подадох апелация - сега чакам, но не вярвам да дочакам.
Освен да се оплача имам и питане - някой пробвал ли е адсенс на яху? Как е плащането? Поне английския сайт да спася...
Поздрави на всички и благодаря.
Правиш нов акаунт, и продължаваш напред, като не правиш това заради което са те спрели......ако го знаеш разбира се....
 
Благодаря на всички, отговорили дотук. Току-що получих съобщение - сори, ама не ставам. Идиотското е, че не знам защо - единич сайт е кротък и мирен за обучение на бг, а другият е за здравословен живот на енг. Не кликам, нито някой клика върху адсенс (приятели става дума) Трафикът е генериран от социална група от англоговорящи, които живеят здравословно. Няма забранени стоки, нито сайт под 18, абе нищо. Вчера чета като идиот правилата им и няма за какво да се хвана. А и обяснение нямам - иначе що да се жалвам Преди 1 месец получих предупреждение за невалидни кликове - никакво обяснение отново. Гугъл аналитикс и адсенс си показваха съвсем мизерен трафик. От нова година се позасилих - докарах 50-60м уникални на ден и горе долу по 1 от адсенс. Това да ги е уплашило... айде бе. Но бога ми нямам друго обяснение.
След изчетеното снощи ту и в други сайтове направо ми се вижда невероятно нчкой да ми се хвали със системно изкарани (добри) пари от адсенс. И ... докога? Че аз (абсолютен новобранец!, ама с мерак) мислех да почна нов сайт другия месец, после още един - няма да ме нахрани, ама ме кефи писането и от адсенс все нещо ще идва. Ами сега? Тъпо ми е, щото ме цакат, а аз дори на арменския поп не мога да се жалвам. А ако имах повече пари? Тия са монополисти, не им пука за прашинки като мен.
 
Не могат да те изхвърлят без причина. Възможно е и някой "добронамерен" приятел да си е покликал ...
 
Няма праточка и мен ме изритаха преди 2 дена, писах им казаха ми буквално да духам.. Много ги уважавах и още ги уважавам но изобщо не обръщат внимание на клиентите си понеже са голяма компания.. :cry:
 
може би ако имаше над 500$ да ... но те не печелят толкова пари от вас че да ви обръщат толкова внимание за 85$... те взимат 42,50 за тях това не е нищо!
 
Cybertack каза:
Няма праточка и мен ме изритаха преди 2 дена, писах им казаха ми буквално да духам.
Не си спомням дали го писах тука това, но преди време се зафанах да протестирам един закрит акаунт, макар че след първите си комуникации с тях в началото когато се захванах с Адсенс, разбрах че е излишно, но тогава нямах работа и им писах и протестирах няколко пъти.....получавах шаблонните писма от някаква Ана и някъв Пешо, обясняваха ми че внимателно разгледали всички обстоятелства и прочее.....накрая им писах с неособенно любезен том да направят силно вятър с устата си, и прочее, и за моя изненада след 1-2дена акаунта пак ми беше пуснат.....надали са се стреснали.....просто това е нещо на което не се обръща много внимание....и рядко се преглежда задълбочено......
 
Получавал съм предупреждение само веднъж преди година и половина, тогава мейла беше на английски. На български ли са вече ? т.е. българи ли решават кой сайт какво или отгоре им казват ? Не че има голямо значение, просто ми стана любопитно. Съжалявам за всички "изгорели", много неприятно е.
 
FERRARIST писах им и аз много любезно но както ти викаш получавам готовите системни писма и това е.. Да му се невиди не съм за 70-те $ вътре в акаунта но за къв *уй трябва да ме банват като им обеснявам, че ако искат да си вземат парите обратно за всички invalid clicks.. Поне да бях си ги направил аз тези невалидни кликове, че да не ми беше толкова гадно :evil: :twisted: :evil:
 
Cybertack каза:
като им обеснявам, че ако искат да си вземат парите обратно за всички invalid clicks..
E ти пък сега - защо да пускат аванта и да взимат само за невалидните кликове, като по техните правила могат да земат всичко.....все пак ти не си собственик на сайта на вуйчо владика с по 500 - 600 хиляди посещения на ден и голям оборот че да се трогнат...
 
Понеже имаше такова питане - писмото за спиране на акаунта беше ма английски. Но другото - на български и е повече от ясно, че е автоматично генерирано.
 
Sobieski каза:
... но те не печелят толкова пари от вас че да ви обръщат толкова внимание за 85$... те взимат 42,50 за тях това не е нищо!

това освен гугъл никой не може да ти го каже колко взимат 8) това е така да се каже фирмена тайна ;)
 
АМИН ЗА ВСИЧКИ РЕСНАТИ ОТ АДСЕНС!

Сега като се замисля ... че аз мога да прецакам така когото си поискам. Влазам на сайта на конкуренцията от някоя зала, кликам по 100 пъти на реклама от един компютър, сменям компютъра ( дано са с реални IP-та,че иначе файда нема :) - нови 100 клика ...и така за 1 час като обиколя 20 компютъра ... и ще му затрият акаунта на човечеца.

Ако е така ... мнооооого тъпо!!!
 
Трябва да си му набрал мноо на някого за да процедираш така а и не ми се вярва да спрат някой ей така.
 
Nik0la, аз че няма да го направя - няма. Говоря принципно - ако е така ... много тъпо!

А тези пари от спрените акаунти къде са? В гугъл ли остават или връщат парите в адуордс на собствениците им:). Ако остават в гугъл ... ебахти обирджиите - вземат парите и от двете страни :)
 
никой не знае къде отиват :) ама знаеш какви сме бугарите - все някой ни е виновен 8) кво кат сме кликали на рекламките на гугъло ... тарикати сме по природа, после само знаем да ревем ...
 

Горе