Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Ммм схванах ще си подбирам снимките :)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Чудех се, може ли на един сайт, даже на една страница да има адсенс карета от два различни акаунта?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Оня ден ударих кьоравото със скъпи кликове в БГ сайт:
googleadsense.png
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Това е сайт с едни и същи посетители всеки ден, а и банера е само един и на смотано място, за да не дразни.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Как ще изгоря като никога не съм пускал във форума адреси на сайтове, в които ползвам Адсенз?
 
От: От: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

За съжаление не всички имаме твоя късмет :) ..
gadsens.jpg
Еми забележи само, че имаш 50 клика от 1800 импресии, което показва, сам прецени как е кликано с такава честота
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Как ще изгоря като никога не съм пускал във форума адреси на сайтове, в които ползвам Адсенз?
Ще те натопят.
Няма никакъв проблем да се разбере кой си и да се види какво притежаваш за средно грамотен човек. А доносници в този форум под път и над път. Дори няма да се налага да доказват каквото и да е. Ако тази разпечатка съвпада с някой от сайтовете на човека, когото набедят, то ти остава да се уповаваш само на съвестта на Гугъл, който има неприятния маниер да лансира доносничеството като бизнес-практика.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Името на темата ме заинтригува.. Как така всеки като правя опити на няколко нови сайта да кандидаствам и ме отхвърлят постоянно.. Да не би да трябва да изчакам да се поразработят малко.. много ми е чудно
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Имаш ли поне един одобрен?

Ако имаш, то другите се добавят без проблеми. Ако не отговарят на правилата, ще те санкционират после.

Най-вероятно си се издънил някъде още с основния си сайт в акаунта.
 

Горе