Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Кажете ми адсенс може ли да се слага на сайт за онлайн телевизия, благодаря.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

гУУглитУуу сърди ли сЪ ако ползваш на една страница и адсенс и други конкуренти като хттпоол примерно ???
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

гУУглитУуу сърди ли сЪ ако ползваш на една страница и адсенс и други конкуренти като хттпоол примерно ???

Няма проблем, не се сърди. На сайта си имам и httpool и адсенс и няма проблем.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Кажете в коя категория сайтове има най-високо заплатена реклама ?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Доскоро беше форекс, сега с тая криза май не е много ясно вече. Иначе всички ниши с много конкуренция са с дебели кликове. Само че да пробиеш с нов сайт в такава ниша не е много лесно...:wink:
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Да, Форекса преди една година беше добре. Сега не се занимавам с него и не знам.

Google: adsense keywords 2009
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

az imam 160 klika i imam 14.70$ kak moga da gi naprava da mi dava po 0.30 0.40$ na klik
 
От: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

az imam 160 klika i imam 14.70$ kak moga da gi naprava da mi dava po 0.30 0.40$ na klik

Е то това ако някой го разбере и го каже цена няма да има. Но никой не знае как да точно да стане.
 
От: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

az imam 160 klika i imam 14.70$ kak moga da gi naprava da mi dava po 0.30 0.40$ na klik


:) :( иска ли ти се :clap::clap::clap:
аз за миналия месец имам 3250 клика ... сега си представи че са по 30-40 цента всеки а ... леле - ми аз ще продам свинете и няма да сея боб повече ...:twisted::twisted::twisted:
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

ama az sam s bg sait i misla 4e pak e dobre a i da vi popitam kak moga da si smena reklamite ili google gi opredelq?
 
От: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Дешльокавизирано с 62c.hit.bg:
аз имам 160 клика и имам 14.70$ как мога да ги направа да ми дава по 0.30 0.40$ на клик

Започни да пишеш в сайтовете си на теми, където има повече конкуренция на рекламодателите. Желателно на английски език. И между другото - много са ти ниски целите. Можеш да получаваш кликове на цена над долар.

Ето какво казва търсачката на Google
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Ако неговите са евтини, моите не знам какви са:
138 кликвания - 3,69 US$
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

какво да напиша в саита си за да ми се увеличат парите на клик?
Импресии на страница Кликвания: CTR на страница еCPM на страница Приходи AdSense за съдържание 181 202 111,60% 90,36 US$ 16,35 US$сега е това което ми дава и мисля че е мн малко дайте някой съвет?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Пазарната ниша е най-важна.Избираш си такива с ключови думи,за които можеш да се пребориш и да излезеш на 1ва страница т.е не с много силна конкуренция и достатъчно търсене.Google keyword tool ей това ти е инструмента гледаш колко търсения има на месец после проверяваш с колко милиона страници се бориш.И като копираш каквото ти изкара Google keyword tool-а и го пастнеш в ноутпад-а ще ти излязат и цените за клик за дадените ключови думи. :|
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

nqkoi moje li da si ostavi skype ili da me potursi na skype sniper-bg 4e imam nqkoi vuprosi ako ima nqkoi na koito mu se zanimava da pomogne ako moje da me potursi :(
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Здравейте от мен.Имам един може би за много от вас тъп въпрос.Та въпроса ми е как да разположа някоя реклама от Адсенс в долният край на страницата и кой ключови думи да използвам при търсенето на реклама?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Здравейте от мен.Имам един може би за много от вас тъп въпрос.Та въпроса ми е как да разположа някоя реклама от Адсенс в долният край на страницата и кой ключови думи да използвам при търсенето на реклама?Извинявам се за повторението.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Кликвания:270 Сумарни доходи
19,25 US$ mislq 4e ne e koi znae kakvo no mislq 4e za na4inae6t e dobur :wink:
samo da vi popitam moga li sam da smenq reklamite na saita mi?
 

Горе