Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

ДОБРЕ НЯКЪВ ДРУГ НАЧИН ИМАЛИ ЗА ПЕЧЕЛЕНЕ ОТ РЕКЛАМИ ВСЕ ПАК И ДРУГИ ХОРА КОЙТО ИМАТ ФЕН САЙТОВЕ И ПОСТОЯНО КОПИРВАТ :)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

има и то доста по печелившо от адсенс особенно ако имаш трафик, ако пък имаш и ен версия и трафик още по добре - по долу изброените букмейкъри имат афф програми и дават от 20-35% от загубите на регистрираните от твой банер или линк до живот, търси има тема тука във форума

Bet365
Betandwin
BetFair
BetInternet
Blue Square
Canbet
Coral
Expekt
IASBet
Ladbrokes
Olympic
PinnacleSports
VIPSports
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

1234567890123
 
Последно редактирано:
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Искам да попитам нещо:

Имам сайт моятсайт.ком и имам адсенс реклами на него.
Смятам да направя и блог към сайта: моятсайт.ком/блог
Мога ли и на блога пак да сложа 3 смесени рекламни елемента?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

на всеки сайт и страница можеш да ги сложиш
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

нещо не ме кефи този метод мен
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Препоръчайте ми някоя система за ЕН сайт с еротични снимки.Снимките не са много груби,всички са облечени но не ми се рискува с адсенс!
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

От какво зависи RPM на страницата? Способи за увеличаването? За сега при мен варира м/у 0.80-1.10 евро ... Това добре ли е и как мога да го увелича?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

От какво зависи RPM на страницата? Способи за увеличаването? За сега при мен варира м/у 0.80-1.10 евро ... Това добре ли е и как мога да го увелича?

Това са ти приходите за 1000 импресии. Ако става въпрос за бг сайт е добре, ако е за енг зле. Може да се увеличи като дигнеш ctr, демек кликаемоста на рекламите. Чети из темите, защото много зависи от съдържание, потребители, дизайн и тн. Общо взето всеки си го налучква сам.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

здравейте имам няколко въпроса свързани с гугъл но не знам дали тук трябва да ги постна. Бихте ли ме посъветвали на къде да се запътя за въпросите си отностно плащанията от адсенс и тхт.robot
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Дайте някакви съвети за вдигане на средната цена за клик.Става въпрос за ЕН сайт. ПРеди месец ми беше 20-30 цента,сега ми е 12-13 цента.Тематиката е обща...
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

това зависи от "bid-a" на този, които плаща за PPC-to и от keyword, които се показват в сайта ти на мен ми дава около 50 евро цента на клик
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Здравейте,

Искам да попитам дали е възможно да използвам Google Adsense, ако в сайта ми има клипове с чуждо авторско право(например песни на Beyonce и прочие) ?
Благодаря предварително
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Здравейте,

Искам да попитам дали е възможно да използвам Google Adsense, ако в сайта ми има клипове с чуждо авторско право(например песни на Beyonce и прочие) ?
Благодаря предварително

Може ако са вградени чрез embed код от youtube или друг подобен сайт. Ако са на твоя хост може да има проблеми не само с Adsense ами и с авторите на клиповете. :)
 
От: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Ами защо тогава продължава да съществува vbox7 ?
Може ако са вградени чрез embed код от youtube или друг подобен сайт. Ако са на твоя хост може да има проблеми не само с Adsense ами и с авторите на клиповете. :)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Здравейте,

Искам да попитам дали е възможно да използвам Google Adsense, ако в сайта ми има клипове с чуждо авторско право(например песни на Beyonce и прочие) ?
Благодаря предварително

Не, не може, ще бъдеш наказан. И няма да си първия, обикновено Гугъл първо предупреждават, но понякога направо те наказват.

gangster => тук бъркаш със съвета, който си дал, момчето ще бъде наказано от Гугъл за това. Като няма да бъде първия който ще е наказан! Знам за такива случаи, за сайтове, наказани от Гугъл Адсенес, които ползват клипове с чуждо авторско право.

ScreeM => всъщност защо не четеш правилата на Гугъл? Там си го пише, и пише точно това, което питаш. Вместо ти да го прочетеш и да го разбереш, ние трябва да го четем вместо теб и да ти го преразкажем?!
 
От: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

gangster => тук бъркаш със съвета, който си дал, момчето ще бъде наказано от Гугъл за това. Като няма да бъде първия който ще е наказан! Знам за такива случаи, за сайтове, наказани от Гугъл Адсенес, които ползват клипове с чуждо авторско право.

склонен съм да се съглася с gangster, не би трябвало да е проблем ако не се хоства на сайта. като се замисли човек, почти на всеки сайт има видеа от youtube, с песни конкретно. Ако обаче свалиш клипа и после го качиш на сайта, тогава вече е проблем.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Разбира се, че първо прочетох правилата на Гугъл. Просто исках да видя дали има хора, които са се пробвали, за да изкажат мнение. Но разбрах, че единственият вариант е чрез embed код от youtube. Благодаря за помощта.
 
От: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

склонен съм да се съглася с gangster, не би трябвало да е проблем ако не се хоства на сайта. като се замисли човек, почти на всеки сайт има видеа от youtube, с песни конкретно. Ако обаче свалиш клипа и после го качиш на сайта, тогава вече е проблем.

Както споменах, знам за такива случаи, при които сайта е бил наказан от Гугъл Адсенс, защото е вкарвал като съдържание клипове от youtube, взети точно по този начин - с код за вграждане в сайта.

Всъщност в правилата на Гугъл си ги пише, не сте ли чели?

Конкретният въпрос, който е зададен:

Искам да попитам дали е възможно да използвам Google Adsense, ако в сайта ми има клипове с чуждо авторско право...?

Конкретният отговор.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

аз правилата съм ги чел, но тубата според мен може да се ползва. Ако по някаква причина има качено видео в youtube с неуредени авторски права и все още не е свалено, тогава можеш да имаш проблеми. Обаче музикални клипове с по няколко милиона гледания щом стоят значи не са с нарушени авторски права. Youtube е и сайт за споделяне, т.е. не се нарушават ничии авторски права ако споделиш материал оттам. Стига да не се използва с комерсиална цел де
 

Горе