Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Можели да си по точен или да ми дадеш урок нещо тема? Благодаря предварително.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Можем ли на даден сайт да поставим и Google Adsense и Афилиейт линкове?!
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Може разбира се.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Мисля че може но зависи как ще ги подредиш(може на Гошо да не му хареса) :)
 
Последно редактирано:
От: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Мисля че може но зависи как ще ги подредиш(може на Гошо да не му хареса) :)


Ееее, ако с това си мнение имаш предвид дали Адсенсе-то е пъвро или афилиейтите са първи...няма никакво значение :)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

И аз това имах впредвид: " дали на Г...." ще му хареса?!
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

То и Adsense предлагат афилиейт реклами (Google Affiliate Ads), които можеш да съчетаеш с Adsense рекламите, само че не знам дали е само за блогер:

[video=youtube;JCDRkyzP_FA]http://www.youtube.com/watch?v=JCDRkyzP_FA&feature=player_embedded[/video]

Повече инфо
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Не им е чиста работата нещо... Виждам, че има определен брой регистрирани посетители на сайта, които са онлайн. Обаче като погледна резултатите на "Аналитика Гошо" - какво е учудването ми когато под "пейдж вю", статистиката сочи на половина и повече по-малко посещения... Добре де, като не са отразени правилно дори броя посещения, как да очакваме, че и кликовете ще бъдат?! "Не е честно - казала принцесата! Ама вие какво си въобразявате - добавил принцът...!"
Някой някъде спомена, че от три сайта за същия брой кликове вече вземал 3 пъти по-малко пари отколкото преди 2-3 години от същите сайтове. Явно крушката си има опашка.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Някой може ли да ми каже дали е позволено сайт изцяло със снимки, нещо като галерия, да слага google adsense. Благодаря предварително!
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Здравейте :)
От няколко месеца следя тихо вашия форум и се радвам на информацията , която потребителите предоставят.
За това реших и аз да се присъединя към , защото от скоро започнах да се занимавам с Адсенс.
Няма да давам линк към блог-а ми , защото не си падам нито по реклама , а и трудно понасям критиката.

Та да мина на първото си питане , което предполагам , че е обсъждано десетки пъти в вашия форум.

Днес превиших лимита от 10 Евро в адсенс акаунта ми , но не ми дава дава да използвам менюто "Настройки на плащане" и по специално --> "Начин на плащане".
Продължава да ми изписва : "Можете да изберете начин на плащане, след като балансът в профила Ви достигне 10,00 €"
Та въпросите са ми следните :
Да изчакам ли 24 часа докато се обнови информацията или да им пратя запитване ?

Благодаря за отделеното време .
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

За да си вземеш парите първо да стигнеш лимита от 70 евра, но преди това трябва да получиш писмо от гугъл с пин код, който да въведеш.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Някой ще ми отговори ли на въпроса ? :rolleyes:
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Не беше ли минималната сума за изплащане 70 евро ?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Ейй големи педараси са тези от адсенс до вчера СТР-то ми беше 0,80 % (доста малко) и правих по 7-8 цента на клик.Поразместих малко рекалмите качи ми са на 1,40% но СТР-то падна веднага на 0.03 цента ! ! !
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Пиши ми на личен, бих ти помогнал, защото преди време и аз бях в това положение.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Мен не ме одобриха за Adsense
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Здравйте имам фен сайт който е посещаван 41938 пъти пробвах се на няколко пъти в гоогле адсне приямат ми кантидатурата обаче после ми деактивират акаунта та какво трябва да направя да почна да печеля от този фен сайт ?


Сайта се хоства от weebly нямам закупен домейн.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

да си намериш друго да рекламираш, на каква тема ти е сайта, дай линк ако не е тайна
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

както ти писах и на лично с копирано съдържание не става
 

Горе