Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

спасяваш се както можеш
 
Дали е само при мен - от 2 часа статистиките ми замръзнаха, но рекламите се показват?
 
Търпение - ще се оправи
 
Започна да се събужда при мен....
Решиха, че са ни отпуснали достатъчно за деня...
 
Здравейте, по колко реклами слагате на сайта си? Какво е ограничението, какво се случва при превишаване на ограничения брой реклами (Предупреждения има ли, или направо бан) Има ли значение дали сайта е с 10 банера или с 2 (спрямо цената за клик, и РПМ на страница)

До скоро бях в почивка 1 година с адсенс и разбрах, че има доста промени които още не са ми ясни.
Благодаря!
 
Вече няма ограничение , но все пак ако накичиш навсякъде ще има последици. според мен повече от 4 е кофти , такива които са големи и избутват съдържанието надолу също не са желателни особенно за мобилни екрани - там пращат предупреждения да го оправиш.
 
Вече няма ограничение , но все пак ако накичиш навсякъде ще има последици. според мен повече от 4 е кофти , такива които са големи и избутват съдържанието надолу също не са желателни особенно за мобилни екрани - там пращат предупреждения да го оправиш.

И аз четох, че няма ограничение, но като си гледам анализите първия банер само ми отчита най-много кликове да кажем 90%
Но когато има 2 банера примерно РПМ на страница е много по-ниска от когато има да кажем 4-5 банера..

Четох, че ще имам проблем ако първия ми банер (над съдържанието) бил 300х250 дали е така?

И сайт без съдържание (тоест) няма особено много текст по 1 изречение на страница :D надали ще е окей да му накича 5 банера...
 
дам , над съдържанието сложи респонсив , той ще се свие и ще е ок. а съдържанието може да ти накаат сайта - по добре измисли как да го напълниш с повече текст.
 
дам , над съдържанието сложи респонсив , той ще се свие и ще е ок. а съдържанието може да ти накаат сайта - по добре измисли как да го напълниш с повече текст.
сайта е такъв че няма съдържание а снимки само...
 
сайта е такъв че няма съдържание а снимки само...
виждал съм такива , явно понякога не правят проблеми ама... някакво описание за снимката , качеството и тн... добави да има нещо... или пък под снимката цитат на деня , виц на деня .....
 
виждал съм такива , явно понякога не правят проблеми ама... някакво описание за снимката , качеството и тн... добави да има нещо... или пък под снимката цитат на деня , виц на деня .....

Е има описание, но 1 ред 5 думи :D не е като някоя новина 1000 думи примерно :D Те принципно това броят за съдържание ... иначе за количество не ми е празен сайта... абе ще експериментирам пък квот такова :D
 
Интересно наблюдение от началото на месеца: До края на юни имах постъпления средно по 15-20 евро на ден. От 1 юли , при по-голям трафик (!) средната ми заработка падна на 2-3 евро. Някой да има подобни проблеми?
 
Последно редактирано:
Интересно наблюдение от началото на месеца: До края на юли имах постъпления средно по 15-20 евро на ден. От 1 юли , при по-голям трафик (!) средната ми заработка падна на 2-3 евро. Някой да има подобни проблеми?
Сезонът?
 
Интересно наблюдение от началото на месеца: До края на юли имах постъпления средно по 15-20 евро на ден. От 1 юли , при по-голям трафик (!) средната ми заработка падна на 2-3 евро. Някой да има подобни проблеми?
Същата работа и при мен.
 

Горе