Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Айде последен за тази сутрин.... Вчера или по-скоро преди няма и 12 часа добавих тези реклами на гугъл едсенс. Блога ми е в зародиш и нищо не съм пипал по него почти, един банер му сложихза фасон и пет линка, а имам 2,12 гущера.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Сори ако се повтаря питането , но минаха 2 седмици след срока за получаване на 1-вия ми чек от адсенс , а все още нищо не е дошло... активирах си акаунта ,с пин конд , който ми дойде в писмото на адреса... но ето че след като направих 100$> няма никакъв чек. Къде мога от акаунта си да пусна молба или да им репортна за този проблем? :/
 
От: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Сори ако се повтаря питането , но минаха 2 седмици след срока за получаване на 1-вия ми чек от адсенс , а все още нищо не е дошло... активирах си акаунта ,с пин конд , който ми дойде в писмото на адреса... но ето че след като направих 100$> няма никакъв чек. Къде мога от акаунта си да пусна молба или да им репортна за този проблем? :/

Нищо не репортвай, запази спокойствие и чакай. С гугъл е така, а то като мине времето сами ще ти преиздадат чека.
И как разбра кога ти е минал срока, като срока е до 25 на следващия месец. Разгледай хубаво схемата на плащане и сроковете. Освен това в самия акаунт има информация за движението на чека. Виж до къде е стигнал.
И чакане му е майката!
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Защо ползвате чекове? За малки суми (мисля, че максмумът беше няколко хиляди) няма проблем да се ползва Western Union безплатно (само от физически лица). За фирми може да се ползва само чек.
 
От: От: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

И как разбра кога ти е минал срока, като срока е до 25 на следващия месец.
чакане му е майката!

Payment Type
Чек
Payment Date
2009-9-24 -> вече е минал месец и повече...
Payment Number
**********
Сума във валутата на плащане
USD ***** US$
 
От: От: От: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Payment Type
Чек
Payment Date
2009-9-24 -> вече е минал месец и повече...
Payment Number
**********
Сума във валутата на плащане
USD ***** US$
Това което пише горе значи, че на 24 септември някой в гугъл ти е написал чека, сложил го е в един плик и ти го е пуснал по пощата. На адреса ти ще пристигне в периода 10-20 октомври. След което трябва да го занесеш в твоята банка чакаш още 20 дни и парите са в твоята сметка.
Преиздаване можеш да поискаш най-рано след 25 октомври (ако не го получиш до тогава).

Днес сме първи октомври - минали са само 6 дни, то от София до Варна писмата идват за 3 дни ти искаш от Швеция (от там ги пращат) да дойде за 6 дни.
Аз и по-горе ти каах - с гугъл чакане му е майката. Другото е уестърн юнион - там става по-бързо, но не съм го пробвал, защото моите чекове са фирмени, а за фирми по уестърн юнион не пращат пари.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Много благодаря за отговора : ) !!!
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Здравейте, аз съм нов в този форум. Като чета за последните няколко дни, мисля, че това е един от най-добрите форуми, които съм виждал, така поздравления за това. Имам няколко въпроса, така че ще бъде кратък и ви благодаря за отговора предварително.Искам да започна уебсайт (най-вече с цел да се правят пари ... не от сайта, но от AdSense и партньорски програми).Знам, че трябва да търсим една ниша или нещо, което аз знам какво да пише. Тук е 1-ви въпрос. Как да създадете вашите сайтове и какво е главно използването на сайта. Дали са форуми, в които да включите в Adsense или обикновен сайт за каквото и да е?
Другият въпрос е: Искам да се създаде уеб сайт с програма, наречена Site-Build-It. Причината е, че съм начинаещ и аз не знам как да създадете HTML и всички други неща. Софтуерът не е скъпо ... около $ 300. Някой чул нищо за този продукт?Искам да ми създаде уебсайт за мненията колата. Мислите ли, че това е добра идея, или тя трябва да бъде нещо не толкова популярни като автомобили?
И накрая защо хората кликват върху Adsense реклами. Аз никога не правя. Аз не знам защо аз мисля, че вероятно сайтове са измама или нещо подобно.Това са въпросите, досега. И накрая съжалявам за глупавия вид на писане, но не са на кирилица и аз съм с Google Translator. Аз съм с Windows 7 hhaha! Благодаря на всички,
 
да чували сме за SBI но полезното не било толкова самият продук колкот вътрепшния форум за клиентите му разбира се ние също не сме зле като форум и бихме ти превпоръчали да си запазиш тези 300 долара за понатъчни инвестиции и да започнеш с блог на твои домеин и хостинг като ползваш за платформата wordpress или ако си доволен от безплатен събдомейн може и блогър да ползваш виж тазии тема Блог / Blog и темите към които линква съшо си направи блог на които да се упражняваш заначало

хората кликак върху рекламите защото са видяли нещо свързано с темата на сайта на които са и им хваща окото гугъл се старае да предостави полезни реклами свързани със съдържанието и не всеки мисли като теб даже повечето потребители на които уебмастърите викат просто трафик или трафика :) въобще не мислят като кликат така че това да не те притеснява :)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Добре .. Аз ще направя блог използвайки WordPress. Вече имам домейн за леки автомобили, които не се използва и да си купя хостинг ... какво следва .. Трябва ли да напълня с информация и могат ли други хора също да пишат и да качват снимки и могат ли да се правят пари,от Adsense дори това е блог? Благодарности
 
Да съдържанието е важно първо отдели още време да пропочете още теми от форума :)

да може да има и други автори на един и същи блог вътре от настроиките се задават права а за wordpress има най-различни плугини включително и за adsense нямаш никакви проблеми щом е на твои хостинг

като сглобиш блога следва малко оптимизация за търсачки

а и да ти кажа от блогове на англииски се печели по добре отколкото от такива на български
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

че ще е на англииски е ясно... то аз съм в сащ и ще ми е по лесно така отколкото на български
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Трябва ли да имам домейна и хостинга, преди да започна с WordPress
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Аз ще купя хостинг, но имам някои проблеми с инсталирането на WordPress и трябва да ги реша първо защото това е малко трудно, докато не разбера как да го инсталирам.
 
значи ако си купиш хостинг с cPanel + Fantastico wordpess се инсталира с няколко клика на мишката и попълване на поле за юзер и парола a и другите хостинги имат авто инсталъри на контрол панелите си а и съпорта на хостинга е затова да ти помага затова им плащаш :)
 

Горе