Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Мислех да се използвм godaddy.com защото имам домейн там, но не съм сигурен дали искам да се използвам този домейн
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Мислех да се използвам godaddy.com защото имам домейн там, но не съм сигурен дали искам да се използва този домейн
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

За ненатоварен сайт, която и хостинг компания да използваш ще ти свърши работа. Помисли още от началото какъв тип сайт искаш да развиваш, защото миграцията от wordpress към друг CMS (макар че wordpress не го водят за CMS :) си е доста гадна задачка.
 
тои може урд преса да го ползва като основа за сайт без да е блог ще ползва само пеиджовете ;) пък нека не е цмс ама да помисли все пак :)
или нещо такова
http://www.howtogainmusclefast.net/
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Перфектно .. ще ги опитам .... Когато отворя за редактиране Wordpress
в блога, тогава пиша на AdSense кода , който google дава?
 
кода може да го сложиш като едитваш темплейта ръчно или с плугин или темплей които са пригодени за адсенс и може да го добавиш от настроиките не избързваи с този адсенс първо го разучи и направи :)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Какво е CMS. Както казах, че искам сайта или блога да придобият
съдържание около автомобилите и мнението на хората за тях.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Перфектно .. ще ги опитам .... Когато отворя за редактиране Wordpress
в блога, тогава пиша на AdSense кода , който google дава?

coolice е прав - напълни си първо блога/сайта със съдържание и тогава пускай адсенс.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Имам едно малко въпросче. Прочетох в хелп системата, че Г сам ще таргетира и локализира рекламите, които да се показват на сайта ми, но не намерих информация кога?


едит: еха, за няма и половин час вече се показват реклами на български. А има ли начин да ги таргетирам в дадена ниша, или да блокирам сайтове докато не останат само подобни на моя?
 
Последно редактирано:
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Можеш да блокираш от настройките в адсенс акаунта - Филтър за конкурентни реклами. Добавяш УРЛ-тата които не искаш да ти се показват :)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Благодаря, но как да разбера URL-а, след като не ми дават да кликам на рекламите?


едит: намерих как =)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Здравейте отново, ако имам блог направен с WordPres не мога да използвам Adsense? когато реша да го използвам.искам да направя уеб сайт и blog.Мога ли да използвам WYSWYG така че да мога да включа Adsense по-късно в сайта, когато е по-развит? Благодарности!
 

Горе