Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

От: От: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Мерси,стана.Ами трябва ли вече да кандидатствам за Googlе Adsense.Направих си блога преди 2 дена.

Може да кандидатстваш когато си решиш, най-лесно приемат с блог на Blogger. :)
 
От: От: От: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Може да кандидатстваш когато си решиш, най-лесно приемат с блог на Blogger. :)

Това означава ли че няма да ме приемат с блог на Wordpress или там условията за приемане са по строги.
 
От: От: От: От: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Това означава ли че няма да ме приемат с блог на Wordpress или там условията за приемане са по строги.

Може да кандидатстваш с какъвто сайт/блог искаш, не е задължително да е на Блогър, като полезна информация ти го дадох.

Ако блога ти е на wordpress.com, трябва да знаеш, че там е забранено да се слага адсенс. Ако е wordpress на собствен хост може.:)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

От адсенсе ме одобриха,сложих няколко банерчета ,но нямам никакъв трафик към блога ми, та въпроса ми е какво да направя за да има повече трафик.

П.П:Направих всичко което трябваше:пуснах публокация,оправих си дизайна и нямам никакъв трафик...?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Добро начало ще е да ползваш спелчекер и да прочетеш малко за правописа и поставянето на препинателни знаци. Блоговете са за хора, които могат да пишат.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

След като адсенсе ме одобриха, накарах един приятел да ми цъкне в/у рекламките да видя да ли ще генерира някакви приходи.Странно защо не генерира нищо ?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

След като адсенсе ме одобриха, накарах един приятел да ми цъкне в/у рекламките да видя да ли ще генерира някакви приходи.Странно защо не генерира нищо ?
Естествено, че няма да ти генерира веднага приход. Прати си блога на ЛС.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Естествено, че няма да ти генерира веднага приход. Прати си блога на ЛС.

Мерси.Все пак генерирах некви приходи-1,65.Това 1 долар и 56 цента ли са или 1 цент и нещо.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Мисля, че е €1,65.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Мерси.Все пак генерирах некви приходи-1,65.Това 1 долар и 56 цента ли са или 1 цент и нещо.

Всъщност, няма никакво значение в този случай. По-вероятното е не само да не ги вземеш, но и да останеш без акаунт.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Мерси.Все пак генерирах некви приходи-1,65.Това 1 долар и 56 цента ли са или 1 цент и нещо.

Някой ще пуска тема скоро време, защо са му изтрили акаунта в адсенс ;) . А тук такива като тебе не се приемат... доста предприемачи от форума пускат adwords реклами - никак не им е приятно да четат за злоупотреби с кликовете и с парите им.
 
Някой ще пуска тема скоро време, защо са му изтрили акаунта в адсенс ;) . А тук такива като тебе не се приемат... доста предприемачи от форума пускат adwords реклами - никак не им е приятно да четат за злоупотреби с кликовете и с парите им.
че защо ще ми изтрият акаунта,какво толкова съм направил?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Ах като видях адсенс.. 2 години стоят рекламките в сайта ми, натрупах 10 доларчета и се отказах от тях. Просто не си заслужава
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Имам 71 клика и 3,40 евро.Това нормално ли е ?

П.П:Възможно ли е на една сметка да се трупат пари от 2 блога или повече?

Някой ще пуска тема скоро време, защо са му изтрили акаунта в адсенс :wink: . А тук такива като тебе не се приемат... доста предприемачи от форума пускат adwords реклами - никак не им е приятно да четат за злоупотреби с кликовете и с парите им.

Че защо ще ми трият акаунта, какво толкова съм направил ?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Че защо ще ми трият акаунта, какво толкова съм направил ?

"Издателите нямат право да искат от други лица да кликват върху показваните от тях реклами, нито да използват методи за измамно внедряване, за да получават кликвания."
https://www.google.com/adsense/supp...d=aso&subid=ww-ww-et-resourcestab&medium=link
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Нормално ли crt -то ми да е 45%
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

А как се сваля?
ами като кажеш на приятелите си да не кликат на рекламите :)и с повече съдържание ,което е интерсно и кара потребителя да прави импресии
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Нормално ли crt -то ми да е 45%
Нормално е, що да не е нормално. Ако в сайта влизаш само ти и на всеки втори рефреш кликаш на някоя реклама ЦТР-то трябва да ти е някъде ку 45-50 %.
Можеш да го свалиш като започнеш да кликаш на всяка 7-та импресия - така ЦТР ще ти падне под цитираните по-горе 15%. Ама трябва внимателно да броиш импресиите!
 

Горе