Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

По-добре си сложи афилиейт линкове по темата на сайта от clickbank примерно,тея пари ми се струват много за 1 месец,трябва да е страшно посещаван сайта ти и да е на една от 1вите 2 страници според мен,за да направиш такава сума.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

И аз се насочвам към Adsense с англоезичен сайт (kiddoclub.com), та се чудя дали мога да достигна 300-400 лв. на месец и колко труд би изисквало?
Има ли някой тук, който изкарва такива пари и с какъв сайт? С колко труд?

Тук има хора които изкарват доста повече. Е труда си е доста, но си заслужава.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Здравейте, днес ми пристигна ПИН-а за потвървдение от гоогле, но имам проблем. Избирам метод на плащане чрез Western Union, но ми изписва това

Забелязахме, че щатският код, посочен в адреса Ви за фактуриране, не съответства на официалните щатски кодове на Мексико, приемани от Western Union. За да получавате плащания от Western Union Quick Cash, моля, актуализирайте кода.


А пощенския код си ми е верен, не мога да разбера за какво Мексико става дума.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Здравейте, днес ми пристигна ПИН-а за потвървдение от гоогле, но имам проблем. Избирам метод на плащане чрез Western Union, но ми изписва това

Забелязахме, че щатският код, посочен в адреса Ви за фактуриране, не съответства на официалните щатски кодове на Мексико, приемани от Western Union. За да получавате плащания от Western Union Quick Cash, моля, актуализирайте кода.


А пощенския код си ми е верен, не мога да разбера за какво Мексико става дума.

Имах същия проблем .Решава се като преминеш към новия дизай.Горе някъде в ляво има линк- премини към новия бета дизайн на адсенс.След като минеш грешката отпада.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Мерси, има малък напредък.
Трябва да се въведът имената на бенефициента. Ипробвах различни комбинации и все не ги приема.
Ако Настоящо име на бенефициент е: А Б В
Какви трябва да са
Собствено име на бенефициента:
Фамилия/презиме на бенефициента:


Супер елементарно изглежда ама е много глупаво. Хиляда комбинации въртях на имената и не се получава. Все грешка ми дава. Баси тъпото. Много се изнервих
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Ами като събереш парите и ги поръчаш , трябва ли да плащаш нещо ДДС?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Мерси, има малък напредък.
Трябва да се въведът имената на бенефициента. Ипробвах различни комбинации и все не ги приема.
Ако Настоящо име на бенефициент е: А Б В
Какви трябва да са
Собствено име на бенефициента:
Фамилия/презиме на бенефициента:


Супер елементарно изглежда ама е много глупаво. Хиляда комбинации въртях на имената и не се получава. Все грешка ми дава. Баси тъпото. Много се изнервих
Виж тук се разсисква твоя проблем http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=19235&page=1
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Здравейте,имам един въпрос.Ще ме баннат ли от google,ако кликам по 10 реклами адсенс на сайта си всеки ден от компютър,на който му се сменя ip-то с всяко рестартиране на модема(виваком) и трия историята на браузъра,с бисквитки и т.н.?Пробвал ли е някой това нещо?Просто ми е любопитно дали работи.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Не, не работи!
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Няма да те баннат веднага. Ако кликаш по 10 реклами адсенс, позиционирани върху сайт, който отговаря на научно-техническия ти потенциал (охарактеризиран в горния месидж) всеки ден, то средно това са към 20 евроцента дневно. На месец - 6 евро. За около една година ще събереш 70 евро (тази сума е минимумът, за да ги изкараш през WU).
Е те тогава ще те резнат, за да те заболи. Предполагам, че ще е на база някакво проучване за условни рефлекси сред кучетата на Павлов.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Първо, 10 клика са ми малко над 1 долар,ако на твоят сайт са 20 цента тва е друг въпрос.Второ,изглежда си от хората,които живеят в интернет и са "наясно" с нещата,защото или си на 40 години и се занимаваш с тва чудо компютъръ и интернетъ откакто са ги създали,или пък си на 25 и имаш 6 по информатика в университета и си много голяма работа.Та мисълта ми е не се изнервяй от хора като мен,които задават толкова елементарни за теб въпроси и недей да отговаряш.Не всеки може да е наясно с нещата,всеки трябва да тръгне отнякъде,сигурно и ти си задавал същите въпроси,ако се върнеш в годините назад.А тея "форумските" лафове ги бутай на някой друг.Между другото горе долу получих отговор на въпроса си,за което естествено ти благодаря.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Къде ги видя тия бг кликове по 10 цента и нагоре.....сподели си нишата
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Първо, 10 клика са ми малко над 1 долар,ако на твоят сайт са 20 цента тва е друг въпрос.Второ,изглежда си от хората,които живеят в интернет и са "наясно" с нещата,защото или си на 40 години и се занимаваш с тва чудо компютъръ и интернетъ откакто са ги създали,или пък си на 25 и имаш 6 по информатика в университета и си много голяма работа.Та мисълта ми е не се изнервяй от хора като мен,които задават толкова елементарни за теб въпроси и недей да отговаряш.Не всеки може да е наясно с нещата,всеки трябва да тръгне отнякъде,сигурно и ти си задавал същите въпроси,ако се върнеш в годините назад.А тея "форумските" лафове ги бутай на някой друг.Между другото горе долу получих отговор на въпроса си,за което естествено ти благодаря.

Няма нищо, пак заповядай. Това беше идеята - хем да разбереш, че с дребни тарикатлъци няма да прокопсаш, хем да получиш отговор спрямо който можеш да се преориентираш. А иначе да - двата цента са за тарикатите, при по-сериозен подход цената на клик може да е добра дори за българоезичен проект.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Кой е казал,че става въпрос за българоезичен или български сайт?Сайтът ми няма абсолютно нищо общо с България,изцяло на английски език е,хоствам го в hostgator и е изцяло ориентиран към англоговорящи държави,най-вече към САЩ.Дори адсенс рекламите не излизат на български като влезеш от бг ip адрес.Обаче така или иначе никой не цъка на тях,сложил съм ги под header-a и под постовете.Разчитам на продажби от clickbank и cashburners попринцип,но и за тях все още не са се излъгали.Трафика ми е за 10 дни 400 посещения,270 уникални.Нека споделят тези от вас с опит тея цифри лоши ли са за това време,от което съществува сайтът?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Не бъди поредният тарикат на дребно. Предлагай интересно съдържание за потребителите, тествай форматите и разположенията на рекламите и кликовете сами ще дойдат.

Относно трафика. Няма универсален отговор. Зависи за каква дума се бориш да излизаш при търсене. Какъв е нейният месечен обем. За определена държава, език и т.н.

По каква ключова фраза идват потребителите? Имаш ли информация за това търсене на сайта? Ако ти е таргетиран трафика и сайт с под 1000 уникални на месец може да ти носи добра печалба.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Искам да попитам нормално ли е CTR да ми е между 3 и 4 %?И ако е прекалено високо може ли да ми наложат някаква санкция?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Аз имах едно MFA сайтче, дето правеше 4-5% CTR, ама го баннаха на втория месец :D
Но не съм сигурен дали е било заради CTR-a, понеже адсенса продължи да си се върти, парите също си седят в сметката, просто изчезна от серпа.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Имам един въпрос :

Мога ли да имам в сайта Google adsence и да сложа банер?

Погледнах един сайт, които е сложил други банери + adsence и от там възникна въпроса, не съм чел правилата и не ми се е налаголо до сега.

 

Горе